Райони інформують

holovna uman

В умовах війни Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб спільно з колегами Уманського відділення Уманського міськрайонного відділу Центру з метою забезпечення готовності системи цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації передали гуманітарну допомогу у вигляді респіраторів ffp2 очільнику Уманської РВА Ігорю Миклащуку.

Детальніше...

 1685698782214

Фахівці Ватутінського відділення разом з медперсоналом амбулаторії №3 провели зустріч з мешканцями села Юрківки в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я під гаслом #ПрофілактикаРятуєЖиття, де було проведено обговорення доцільності вакцинації, як найефективнішого методу профілактики інфекційних хвороб.

Детальніше...

zolsankrs 

Днями відбувся виїзд фахівців Золотоніського районного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» до підтоплених населених пунктів – сіл Дмитрівка та Матвіївка Новодмитрівської територіальної громади.

Детальніше...

kl2s 

На початку травня 2023 року в жителя с. Іванівка Чигиринської територіальної громади зареєстровано випадок лабораторно підтвердженого захворювання на хворобу Лайма

Зважаючи на ситуацію, фахівці Чигиринського відділення Черкаського міськрайонного відділу провели збір кліщів на території громади. Для встановлення природної інфікованості бореліями зібраних кліщів направили до лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Результати дослідження лабораторії підтвердили наявність кліщів, інфікованих збудником хвороби Лайма.

Детальніше...

123 

Фахівці Уманського відділення Уманського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провели круглий стіл та семінар, присвячені Українському тижню імунізації, зі студентами і викладачами Уманського медичного фахового коледжу.

Такі заходи проводяться спеціалістами Центру з метою інформування населення про важливість імунізації та уникнення небезпеки виникнення спалахів.

Зі студентами та викладачами Уманського медичного фахового коледжу поговорили про такі інфекційні захворювання, як кір, поліомієліт, дифтерія тощо, зокрема про особливості перебігу хвороб, заходи їх профілактики та наслідки при відмові від щеплень. Детально обговорили важливість та доступність своєчасної планової вакцинації, надолуження пропущених щеплень, а також вакцинації проти COVID-19 серед вразливих груп.

Детальніше...

narada chugurun1 

Фахівці структурних підрозділів ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» активно долучилися до заходів у рамках Всесвітнього тижня імунізації, що відзначається в останній тиждень квітня.

Зокрема, фахівцями Чигиринського відділення Черкаського районного відділу обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з педагогічними і медичними працівниками навчально-виховних та медичних закладів Чигиринської об’єднаної територіальної громади проведено нараду, під час якої розглянули питання уточнення списків дитячого населення для проведення мікропланування вакцинації проти кору дітей віком від 1 до 18 років. Адже у 2023 - 2024 роках прогнозується підйом захворюваності на кір. У ході наради також наголосили на вакцинації як найкращому інструменті для захисту дитячого організму від цього захворювання.

Детальніше...