Поліомієліт

Турова вакцинація дітей від поліомієліту продовжується…

Друк
PDF

Восени 2021 року в Україні зареєстрований випадок паралітичного поліомієліту. Проведене епідеміологічне розслідування встановило ще одну захворілу дитину. У відповідь на спалах Міністерство охорони здоров’я України прийняло рішення про проведення турової імунізації дітей у віці від 6 місяців до 6 років, які були щеплені частково, або не щеплені взагалі.    Робота по туровій імунізації від поліомієліту проводиться на всій території України відповідно до наказу МОЗ України від 30.12.2021 № 2922 « Про затвердження Плану заходів з реагування на спалах циркулюючого вакцино спорідненого поліовірусу тип 2».

Вакцинальна кампанія по поліомієліту стартувала 01.02.2022 року. Метою заходів стало забезпечення індивідуального захисту від небезпечного захворювання кожної дитини. Турова вакцинація проводиться одночасно з плановою імунізацією відповідно Календаря щеплень. На сьогодні ризики виникнення захворювань на паралітичний поліомієліт високі, обтяжені воєнним станом в Україні, масовою міграцією населення, порушенням санітарно-гігієнічного благополуччя.

Детальніше...

Захистіть свою дитину від невиліковного паралічу

Друк
PDF

В Україні спалах поліомієліту. Сімейні лікарі та педіатри у кожній громаді закликають батьків прийняти відповідальне рішення і захистити життя та здоров’я своєї дитини.
Для пожиттєвого імунітету та захисту від поліомієліту необхідно отримати 6 доз:

  • 2 дози інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ) у 2 і 4 місяці
  • 4 дози оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) у 6, 18 місяців, 6 і 14 років

Якщо ви не щепили чи пропустили щеплення, негайно зверніться до сімейного лікаря або педіатра!

Детальніше у відео.

Вакцинуємо від поліомієліту: принципи ефективної комунікації з батьками

Друк
PDF

Посібник для сімейних лікарів, педіатрів, медсестр про принципи ефективної комунікації з батьками.

Він допоможе сімейним лікарям, педіатрам, медсестрам та іншим медпрацівникам ефективніше консультувати батьків та всіх, хто опікується дітьми, щодо щеплення від поліомієліту. Посібник містить достовірну інформацію про вакцинацію та відомості з психології та поведінкової науки.

Детальніше за посиланням.

Завантажити посібник.

Щеплення проти поліо вакциною ІПВ: правила та протипоказання

Друк
PDF

Тиждень тому в Україні розпочалася кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей віком від 6 місяців до 6 років, які мають порушення Національного календаря профілактичних щеплень.

Упродовж першого етапу кампанії заплановано щепити 144 тисячі дітей. Для цього державним коштом закуплена інактивована поліовакцина (ІПВ), яка забезпечує захист від усіх трьох штамів поліовірусу. ІПВ запобігає потраплянню поліовірусу до центральної нервової системи й таким чином захищає від паралічу. Ця вакцина є безпечною, ефективною, прекваліфікованою Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.