m Послуги для населення

Послуги для населення

Щодо тестування на COVID-19 методом ПЛР

Друк
PDF

Увага!

Замовник послуги з проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР отримує результат аналізу за формою №209-о, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.01.2001 №1 у зручний спосіб (особисто або за довіреністю). Результат видається українською мовою.

Тестування на COVID-19 не проводиться анонімно (при відвідуванні пункту відбору матеріалу необхідно пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу).

Графік забору проб

Друк
PDF

До уваги населення !

З 07.09.2020 року змінюється графік забору матеріалу
для дослідження на CОVІD – 19.

Забір матеріалу буде проводиться з 8.30 до 12.00 за адресою м. Черкаси, вул.. Пилипенка.,5 .

Про тестування осіб на COVID-19

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з 10.08.2020 року запроваджує на платній основі проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР для осіб , які бажають достроково припинити самоізоляцію у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів виїзду на тимчасово окуповані території у Донецькій, Луганській областях, Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та виїзду з них та осіб, які виїжджають за межі України.

Забір матеріалу для ПЛР-тестування буде проводитись на лабораторній базі по вул. Пилипенка , 5, кімната №104, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 14.00 години. Вартість одного дослідження згідно прейскуранту становить 851грн. 77 коп. Телефон для довідок 63-65-91.

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» має доступ до Електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями, що дає змогу отримувати результати досліджень в он-лайн формі.

Порядок відносин

Друк
PDF

Порядок відносин

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.