Соціально-гігієнічний моніторинг
1. Атмосферне повітря
2. Питна вода
3. Безпечність та якість харчових продуктів
4. Грунт
5. Фізичні фактори, електомагнітні поля
6. Радіаційний фон
Відповідно до Плану моніторингових досліджень на 2018 рік, погодженого Черкаською обласною державною адміністрацією від 31.01.2018 року, Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" здійснює санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.
За 6 місяців 2018 року відібрано та досліджено 2653 проби атмосферного повітря (м.м Черкаси, Умань, Черкаському, Уманському, Кам’янському, Канівському, Маньківському, Шполянському, Христинівському районах), перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у 119 (24,6%) пробах (автомагістралі м. Черкаси за вмістом формальдегіду,СО, бензину).
Результати моніторингу стану атмосферного повітря висвітлюється на офіційному сайті Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» та в засобах масової інформації, направляються в обласну, районні адміністрації та міськвиконкоми для відповідного реагування.
Лабораторний центр продовжує моніторинг стану атмосферного повітря.
Більше статтей...
- Результати моніторингу стану атмосферного повітря за 2017 рік
- Про результати моніторингу стану атмосферного повітря за І півріччя 2017 року
- Результати моніторингу стану атмосферного повітря у м. Черкаси та його вплив на здоров’я населення
- Про результати моніторингу стану атмосферного повітря області впродовж 2016 року