Матеріали для медиків

Про змішані схеми вакцинації проти COVID-19

Друк
PDF

 zmishane-vikoristanie-vakcine

Міністерство охорони здоров’я України схвалило рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГІ) по використанню змішаних схем вакцинації проти COVID-19. Згідно рекомендацій комбінація вакцин, виготовлених на одній платформі різними виробниками мають прийнятний профіль безпеки. Якщо мРНК-вакцина того самого виробника недоступна для другого щеплення можна використати вакцину на платформі мРНК іншого виробника. У випадку, коли перше щеплення проведено вакциною Moderna, друге можна робити Comirnati/Pfizer-BioNTech та навпаки. Інтервал між першою і другою дозами становить 28 днів.

Детальніше...

Вакцина CoronaVac

Друк
PDF

Про вакцину

- Вакцина CoronaVac — це інактивована вакцина, вона містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

- Вакцина CoronaVac двохдозна. Рекомендований інтервал між введеннями - 14-28 днів.

- Це технологія, яка розроблена кілька десятків років тому. Схоже працюють деякі вакцини проти поліомієліту та грипу.

Детальніше...

Вакцина Moderna

Друк
PDF

Про вакцину

- Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена фармацевтичною компанією Moderna спільно з Центром досліджень вакцин при Національному інституті алергії та інфекційних хвороб (NIAID), США. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax.

- Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

- Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

- Ефективність вакцини становить 94.1% через 14 днів після 2-ї дози, згідно з тимчасовими рекомендаціями Стратегічної консультативної групи експертів (SAGE) при ВООЗ від 15.06.2021

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.