Грип та гострі респіраторні інфекції

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк
PDF

грип_2.jpgДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що Відділ грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за даними спільного бюлетеню ВООЗ та Європейського Центру по контролю за хворобами за 44 тиждень 2018 року в країнах, що межують із Україною, спостерігається низька інтенсивність активності грипу та відсутність географічного поширення грипу, окрім Словаччини та Румунії, де зазначалося спорадичне виявлення вірусів грипу.

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знаходиться на неепідемічному рівні притаманному для початку епідемічного сезону.

На 45-му тижні на грип та ГРВІ захворіло 151 852 осіб, із них 68,4 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 359,7 на 100 тисяч населення, що на 30,7 % менше епідемічного порогу по Україні.

В Україні спостерігається відсутність географічного поширення та низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ.

Госпіталізовано 3,0 % від загальної кількості захворілих. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0 - 4 роки, найменше - серед осіб 65 років та старше.

На звітному тижні летальних випадків від грипу не зареєстровано.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк
PDF

грип_4.jpgДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що Відділ грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за даними спільного бюлетеню ВООЗ та Європейського Центру по контролю за хворобами за 43 тиждень 2018 року в країнах, що межують із Україною, спостерігається низька інтенсивність активності грипу та відсутність географічного поширення грипу, окрім Словаччини та Румунії, де зазначалося спорадичне виявлення вірусів грипу.

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знаходиться на неепідемічному рівні притаманному для початку епідемічного сезону. На 44-му тижні на грип та ГРВІ захворіло 147 407 осіб, із них 67,7 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 349,2 на 100 тисяч населення, що на 32,7 % менше епідемічного порогу по Україні.

В Україні спостерігається відсутність географічного поширення та низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ Госпіталізовано 3,2 % від загальної кількості захворілих. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0 - 4 роки, найменше - серед осіб 65 років та старше.

На звітному тижні летальних випадків від грипу не зареєстровано.

При дослідженні методом ПЛР 33 зразків матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип РНК вірусів грипу не визначено.

За 45-й тиждень (з 03.11. по 09.11.18 року) в області захворіло 5411 осіб, що склало 0,4% від загальної кількості населення. Показник загальної захворюваності на 100 тис. населення склав 444,7. З числа захворілих – 3668 дітей віком до 17 років (67,8%). Серед захворілих найбільше було у віковій категорії 0-4 роки (30,5% від загальної захворюваності).

Госпіталізовано 292 особи (5,4% від числа захворілих). З числа госпіталізованих – 229 дітей (78,4% від загальної кількості госпіталізованих). В умовах стаціонару більше всього перебували діти у віковій категорії 0-4 роки (їх питома вага становить 51,0% від загальної кількості госпіталізованих).

За звітній тиждень летальних випадків від грипу по області не зареєстровано.

В області рівень захворюваності нижче епідемічного порогу, розрахованого на 45-й тиждень епідемічного сезону 2018-2019 років на 0,3%. Перевищення епідпорогу не зареєстровано на жодній адміністративній території.

У порівнянні з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослого населення на 2,2% та серед дітей до 17 років на 4,2%.

Показники захворюваності на 100 тисяч населення за звітний тиждень були вище обласного в: м.Черкаси – 716,8, Городищенському районі – 574,9, мм. Умань – 555,6, Сміла – 486,5, Золотоніському – 467,2, Черкаському – 466,6 районах.              

Протягом тижня з лікувально-профілактичних закладів області у вірусологічну лабораторію ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшов 1 носоглотковий змиви від хворого з діагнозом грип та ГРІ, який досліджено методом імунофлюоресцентної мікроскопії (ІФА), результат позитивний (виділено парагрип).

За 45-й тиждень лікувально-профілактичними закладами щеплено проти грипу 896 осіб. З початку епідемічного сезону 2018-2019 років щеплено проти грипу 2446 осіб, з них дітей до 17 років – 808 осіб (33% від вакцинованих). Питома вага щеплених, від загальної кількості запланованих, становить 12,5%.

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк
PDF

грип120218.jpgДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що Відділ грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» інформує що за даними спільного бюлетеню ВООЗ та Європейського Центру по контролю за хворобами за 42 тиждень 2018 року в країнах, що межують із Україною, спостерігається низька інтенсивність активності грипу та відсутність географічного поширення грипу, окрім Словаччини, де зазначалося спорадичне виявлення вірусів грипу.

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знаходиться на неепідемічному рівні притаманному для початку епідемічного сезону. На 43-му тижні на грип та ГРВІ захворіло 161 524 особи, із них 68,9 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 382,6 на 100 тисяч населення, що на 26,2 % менше епідемічного порогу по Україні.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк
PDF

грип_29102018.jpgЧеркаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України повідомляє, що Відділ грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» інформує що за даними спільного бюлетеню ВООЗ та Європейського Центру по контролю за хворобами за за 41 тиждень 2018 року в усіх країнах, що межують з Україною, спостерігається низька інтенсивність активності грипу та відсутність географічного поширення грипу.

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знаходиться на неепідемічному рівні притаманному для початку епідемічного сезону. На 42-му тижні на грип та ГРВІ захворіло 142 814 осіб, із них 70,1 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 338,3 на 100 тисяч населення, що на 34,8 % менше епідемічного порогу по Україні.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк
PDF

грип_22.10.2018.jpgЧеркаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України повідомляє, що Відділ грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» інформує що за даними спільного бюлетеню ВООЗ та Європейського Центру по контролю за хворобами за за 40 тиждень 2018 року в усіх країнах, що межують з Україною, спостерігається низька інтенсивність активності грипу та відсутність географічного поширення грипу.

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знаходиться на неепідемічному рівні притаманному для початку епідемічного сезону. На 41-му тижні на грип та ГРВІ захворіло 153 150 осіб, із них 70,1 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 362,8 на 100 тисяч населення, що на 30,1 % менше епідемічного порогу по Україні.

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.