Грип та гострі респіраторні інфекції

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк

грип 4Державна  установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України»(далі – Центр грипу та ГРІ),  за звітний тиждень на ГРІ захворіло 162 134 особи, з них 68,0 % діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України 419,4 на 100 тисяч населення, що більше минулого тижня на 3,7 %.    

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРІ зареєстровано в Київській – 729,2, найменший у Тернопільській областях – 207,1 на 100 тис. населення.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк

gripp 1Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України»(далі – Центр грипу та ГРІ),  за звітний тиждень на ГРІ захворіло 156 419 осіб, із них 67,3 % діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України 404,6 на 100 тисяч населення, що відповідає картині минулого сезону.        

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРІ зареєстровано в Київській – 704,9, найменший – у Тернопільській областях – 205,4 на 100 тис. населення.

На 44 тижні 2017 року в жодній з областей України епідемічний поріг не був перевищений.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на ГРІ та грип

Друк

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр грипу та ГРІ), за звітний тиждень на ГРІ захворіло 162 664 осіб, з них 69,2% діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРІ (сумарно) серед населення України 420,8 на 100 тисяч населення, що відповідає картині минулого сезону.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРІ зареєстровано в Київській – 731,8, найменший – у Тернопільській областях –215,4на 100 тис. населення.

На 43 тижні 2017 року в жодній з областей України епідемічний поріг не був перевищений.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк

ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр грипу та ГРІ), за звітний тиждень на ГРІ захворіло 140 160 осіб, із них 70,5 % діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України 362,5 на 100 тисяч населення, що відповідає картині минулого сезону.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРІ зареєстровано в Київській – 659,9, найменший – в Одеській областях – 152,1 на 100 тис. населення.
На 42 тижні 2017 року в жодній з областей України епідемічний поріг не був перевищений.

Детальніше...

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

Друк

грип 1ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України»(далі – Центр грипу та ГРІ),  за звітний тиждень на ГРІ захворіло 165 669 осіб, із них 71,4 % діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРІ (сумарно) серед населення України 404,7 на 100 тисяч населення.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРІ зареєстровано в Київській – 733,4, найменший – у Тернопільській областях – 196,7 на 100 тис. населення.

На 41 тижні 2017 року в жодній з областей України епідемічний поріг не був перевищений.

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.