Радіаційний фон

Стан радіаційного фону за березень 2018 року

Друк

фон03.2018.jpgЗа результатами моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у березні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує радіаційний моніторинг.

Ситуація знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує здійснювати моніторинг фізичних факторів впливу на населення.

Стан радіаційного фону в лютому 2018 року

Друк

рад082017.jpgЗа результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у лютому не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує радіаційний моніторинг.

Результати щоденного моніторингу радіаційного фону у м. Черкаси 10.01.-24.01.2018 р.

Друк

фон24.01.2018.jpgЗа результатами щоденного моніторингу у м. Черкаси, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», радіаційний фон становить 14-21 мкР/год (мкР - мікроРентген), що притаманно для території Черкаської області.

Перевищень радіаційного фону не зареєстровано.

Про стан радіаційного фону за 2017 рік

Друк

22112017Протягом 2017 року відповідно до щоквартального «Плану основних організаційно-методичних та виробничих заходів ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України на 2017 рік» проведено 1300 досліджень природного радіаційного фону. За результатами досліджень природного радіаційного фону, який становить  від 10 до 22 мкР/год, (мкР – мікроРентген) відхилень від показників, які притаманні для території області не виявлено.

Станом на 09.01.2018 рік радіаційний фон становить 11-21 мкР/год, (мкР – мікроРентген), що відповідає величині природного радіаційного фону нашої області.

Стан радіаційного фону

Друк

рад082017За результатами постійного моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у грудні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує моніторинг зазначених об’єктів.

Моніторинг радіаційного фону

Друк

рад28112017.jpgЗа результатами постійного моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторівм Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у листопаді не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує моніторинг зазначених об’єктів.

Стан моніторингу радіаційної безпеки за 10 місяців 2017 року

Друк

22112017.jpgЗа 10 місяців 2017р. лабораторією Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад 1100 досліджень радіаційного фону.

Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у вересні, жовтні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує моніторинг зазначених об’єктів.

У зв’язку з інформацією в інтернет ресурсах, щодо викиду радіоактивного рутенію-106 в Челябінській області (Росія) забезпечений посилений лабораторний контроль радіаційного фону.

Стан моніторингу радіаційної безпеки області за 9 місяців 2017 року

Друк

рад082017За 9 місяців 2017р. лабораторією Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад 1500 радіологічних досліджень об’єктів навколишнього середовища (води, харчових продуктів,будівельних матеріалів, деревини тощо).

За результатами досліджень, встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді»

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено понад 1000 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону під час задимлення території міста внаслідок пожеж в лісах, торф’яниках не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує моніторинг зазначених об’єктів.

Стан моніторингу радіаційної безпеки Черкаської області за І півріччя 2017 року

Друк

рад082017.jpgЗа І півріччя 2017р. лабораторією ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад тисячу радіологічних досліджень об’єктів навколишнього середовища: води, продуктів харчування,будівельних матеріалів, деревини.

За результатами досліджень, що здійснювались, встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом  «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді»

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено понад 650 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

         

Стан моніторингу радіаційної безпеки Черкаської області у І кварталі 2017 року

Друк

За результатами радіоекологічних досліджень, які постійно здійснюються  ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»,у І кварталі 2017 року встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом  «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді» і складає, вода питна 0,1-0,6 Бк/кг при нормі до 2 Бк/кг .

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено понад300 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Радіаційна ситуація залишається стабільною тазнаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

Моніторинг досліджень відповідно до плану на 2017 рік, затверджений Черкаською обласною адміністрацією буде здійснюватись і в подальшому.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.