Радіаційний фон

Стан моніторингу радіаційної безпеки за 10 місяців 2017 року

Друк

22112017.jpgЗа 10 місяців 2017р. лабораторією Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад 1100 досліджень радіаційного фону.

Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у вересні, жовтні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує моніторинг зазначених об’єктів.

У зв’язку з інформацією в інтернет ресурсах, щодо викиду радіоактивного рутенію-106 в Челябінській області (Росія) забезпечений посилений лабораторний контроль радіаційного фону.

Стан моніторингу радіаційної безпеки області за 9 місяців 2017 року

Друк

рад082017За 9 місяців 2017р. лабораторією Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад 1500 радіологічних досліджень об’єктів навколишнього середовища (води, харчових продуктів,будівельних матеріалів, деревини тощо).

За результатами досліджень, встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді»

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено понад 1000 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону під час задимлення території міста внаслідок пожеж в лісах, торф’яниках не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує моніторинг зазначених об’єктів.

Стан моніторингу радіаційної безпеки Черкаської області за І півріччя 2017 року

Друк

рад082017.jpgЗа І півріччя 2017р. лабораторією ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад тисячу радіологічних досліджень об’єктів навколишнього середовища: води, продуктів харчування,будівельних матеріалів, деревини.

За результатами досліджень, що здійснювались, встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом  «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді»

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено понад 650 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

         

Стан моніторингу радіаційної безпеки Черкаської області у І кварталі 2017 року

Друк

За результатами радіоекологічних досліджень, які постійно здійснюються  ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»,у І кварталі 2017 року встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом  «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді» і складає, вода питна 0,1-0,6 Бк/кг при нормі до 2 Бк/кг .

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено понад300 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Радіаційна ситуація залишається стабільною тазнаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

Моніторинг досліджень відповідно до плану на 2017 рік, затверджений Черкаською обласною адміністрацією буде здійснюватись і в подальшому.

Про стан радіаційного фону на території Черкаської області за 2016 рік

Друк

preview_radionuklidy-v-produktah.jpg

За результатами радіоекологічних досліджень, які здійснені  ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» за 2016 рік встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді на території області концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом  «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді».

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено близько 1200 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 -24 мкР/годину), не виявлено.

Радіаційна ситуація залишається стабільною тазнаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

Планом моніторингу передбачено дослідження  радіаційного фону навколишнього середовища і у 2017 році.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.