Радіаційний фон

Про стан радіаційного фону за 8 місяців 2018 року

Друк

фон07092018.jpgПротягом  8 місяців 2018 року відповідно до щоквартального «Плану основних організаційно-методичних та виробничих заходів ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України на 2018 рік»,  погодженого Черкаською облдержадміністрацією від 31.01.2018 року, лабораторією ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» проведено 875 досліджень природного радіаційного фону. 

За результатами досліджень радіаційний фон становив 7 – 19 мікроРентген/год.

Станом на 06.09.2018 р. радіаційний фон становить 6-20 мікроРентген/год, що в межах величин природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області.

 

Про стан радіаційного фону за 7 місяців 2018 року

Друк

654542125468576876543218.jpgПротягом  7 місяців 2018 року відповідно до щоквартального «Плану основних організаційно-методичних та виробничих заходів ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України на 2018 рік» проведено 765 досліджень природного радіаційного фону. 

За результатами досліджень радіаційний фон становить 6 – 20 мікроРентген/год.

Станом на 10.08.2018 р. радіаційний фон становить 9-19 мікроРентген/год, що в межах величин природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області.

 

Радіаційний фон станом на 1 липня 2018 року

Друк

рад082017.jpgПротягом 6 місяців 2018р. лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад 600 досліджень  радіаційного фону, за результатами досліджень встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у червні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторівДержавної установи«Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України», яка продовжує радіаційний моніторинг.

Стан радіаційного фону станом на 6 червня 2018

Друк

22112017.jpgЗа результатами моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону внаслідок лісової пожежі в Чорнобильській зоні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує радіаційний моніторинг.

Стан радіаційного фону за березень 2018 року

Друк

фон03.2018.jpgЗа результатами моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у березні не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує радіаційний моніторинг.

 

Стан радіаційного фону в лютому 2018 року

Друк

рад082017.jpgЗа результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, що здійснюється лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»встановлено, що перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для території нашої області (7 до 24 мкР/годину), не виявлено.

Коливань рівня радіаційного фону у лютому не спостерігалося.

Радіаційна ситуація залишається стабільною та знаходиться на постійному контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує радіаційний моніторинг.

Результати щоденного моніторингу радіаційного фону у м. Черкаси 10.01.-24.01.2018 р.

Друк

фон24.01.2018.jpgЗа результатами щоденного моніторингу у м. Черкаси, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», радіаційний фон становить 14-21 мкР/год (мкР - мікроРентген), що притаманно для території Черкаської області.

Перевищень радіаційного фону не зареєстровано.

Про стан радіаційного фону за 2017 рік

Друк

22112017Протягом 2017 року відповідно до щоквартального «Плану основних організаційно-методичних та виробничих заходів ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України на 2017 рік» проведено 1300 досліджень природного радіаційного фону. За результатами досліджень природного радіаційного фону, який становить  від 10 до 22 мкР/год, (мкР – мікроРентген) відхилень від показників, які притаманні для території області не виявлено.

Станом на 09.01.2018 рік радіаційний фон становить 11-21 мкР/год, (мкР – мікроРентген), що відповідає величині природного радіаційного фону нашої області.

Про стан радіаційного фону на території Черкаської області за 2016 рік

Друк

preview_radionuklidy-v-produktah.jpg

За результатами радіоекологічних досліджень, які здійснені  ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» за 2016 рік встановлено, що в основних харчових продуктах та питній воді на території області концентрація цезію-137 та стронцію-90 не перевищує показників, регламентованих гігієнічним нормативом  «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів Cs-137 і Sr-90 у продуктах харчування та питній воді».

Поза цим, фахівцями лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів обласного лабораторного центру проведено близько 1200 досліджень радіаційного фону. Перевищень природного радіаційного фону, який притаманний для нашої області (7 -24 мкР/годину), не виявлено.

Радіаційна ситуація залишається стабільною тазнаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

Планом моніторингу передбачено дослідження  радіаційного фону навколишнього середовища і у 2017 році.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.