Фізичні фактори, електромагнітні поля

Аналіз результатів досліджень фізичних факторів в області за І півріччя 2018

Друк

люкс_Мукомел.jpgФахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» протягом 6 місяців 2018 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За 6 місяців 2018 р. в області проведено понад 7 тис. досліджень фізичних факторів, зокрема: – 678 шуму, 197 – вібрації, 2165 - освітленості та 3427 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення та в зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу встановлено перевищення гранично-допустимих рівнів шуму (27%), вібрації (34%) та (24%) перевищень параметрів мікроклімату.

Водночас проведено 42 виміри рівнів електромагнітного випромінювання та більше 600 вимірів радіаційного фону. Перевищень гранично-допустимих рівнів не виявлено.

За результатами досліджень власникам та керівникам об’єктів надані відповідні рекомендації щодо подальшого стану об’єктів.

Дане питання знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України».

Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за І квартал 2018 року

Друк

рабдбезп17.10.jpg

Фахівцями ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" впродовж  І кварталу 2018 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За звітний період в області проведено 1137 досліджень фізичних факторів, зокрема – 276 шуму, 32 – вібрації, 80 - освітленості та 731 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення, а також зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу виявленіперевищення гранично-допустимих рівнів шуму (27%), вібрації (43%), освітленості (0,4%) та (12%) параметрів мікроклімату.

Проведено 18 вимірів рівнів електромагнітного випромінювання від обладнання, що генерує електромагнітне випромінювання, внаслідок чого перевищень гранично-допустимих рівнів електромагнітного випромінювання не встановлено.

Ситуація знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує здійснювати моніторинг фізичних факторів впливу на населення.

Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за 2017 рік

Друк

рабдбезп17.10Фахівцями Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" протягом 2017 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За 12 місяців 2017 р. в області проведено понад 17 тис. досліджень фізичних факторів, зокрема: – 1079 шуму, 387 – вібрації, 5745 - освітленості та 9846 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення та в зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу встановлено перевищення гранично-допустимих рівнів шуму 589 (55%), вібрації 150 (39%) та 2396 (24%) перевищень параметрів мікроклімату.

Водночас проведено 651 вимірів рівнів електромагнітного випромінювання від базових станцій мобільного зв’язку та підприємств, які використовують обладнання, що генерує електромагнітне випромінювання, та 1300 вимірів потужності поглиненої дози,20 вимірів радону на об’єктах будівництва.

За результатами моніторингу встановлено перевищення граничнодопустимих рівнів електромагнітного випромінювання на 1%, потужності поглиненої дози,радону не встановлено.

За результатами досліджень власникам та керівникам об’єктів надані відповідні рекомендації щодо подальшого стану об’єктів.

Дане питання знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за 9 місяців 2017 року

Друк

рабдбезп17.10.jpgФахівцями Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" впродовж 9 місяців 2017 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За звітний період в області проведено понад 11 тис. досліджень фізичних факторів, зокрема – 931 шуму, 216 – вібрації, 3680 - освітленості та 5231 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення, а також зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу виявлені перевищення гранично-допустимих рівнів шуму (31%), вібрації (45%), освітленості (0,3%) та (11%) параметрів мікроклімату.

Проведено 167 вимірів рівнів електромагнітного випромінювання від базових станцій мобільного зв’язку та підприємств, які використовують обладнання, що генерує електромагнітне випромінювання, та 1025 вимірів потужності поглиненої дози на об’єктах будівництва та експлуатації, внаслідок чого перевищень гранично-допустимих рівнів електромагнітного випромінювання та потужності поглиненої дози не встановлено.

Ситуація знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", яка продовжує здійснювати моніторинг фізичних факторів впливу на населення.

Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за I квартал 2017 року

Друк
люкс_Мукомел.jpgФахівцями Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" впродовж I-го кварталу 2017 року здійснювався моніторинг впливу фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).
 
За три місяці 2017 року в області проведено 1965 досліджень фізичних факторів, зокрема: 301– шуму, 33 – вібрації, 41 - освітленості та 622 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального та іншого призначення, а також в зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу встановлено перевищення гранично-допустимих рівнів шуму (22,2%), вібрації (63%), освітленості (0,1%) та (15,5%) перевищень параметрів мікроклімату.

Поза цим, проведено 84 виміри рівнів електромагнітного випромінювання від базових станцій мобільного зв’язку та підприємств, які використовують обладнання, що генерує електромагнітне випромінювання, та 524 виміри потужності поглиненої дози на об’єктах будівництва.

Перевищень гранично-допустимих рівнів електромагнітного випромінювання та потужності поглиненої дози не встановлено.

Відповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік, затвердженого Міністерством охорони здоров'я  України та погодженого Черкаською обласною державною адміністрацією, дослідження будуть проводитись і в подальшому.

Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за 2016 року

Друк

8820_1.jpgФахівцями ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" впродовж 2016 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За 2016 р. в області проведено 10661 досліджень фізичних факторів, зокрема – 1123 шуму, 199 – вібрації, 2770 - освітленості та 4929 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення та в зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу встановлено перевищення гранично-допустимих рівнів шуму (33%), вібрації (44%), освітленості (1%) та (12%) перевищень параметрів мікроклімату.

Водночас проведено 817 вимірів рівнів електромагнітного випромінювання від базових станцій мобільного зв’язку та підприємств, які використовують обладнання, що генерує електромагнітне випромінювання, та 823 виміри потужності поглиненої дози на об’єктах будівництва.

Перевищень гранично-допустимих рівнів електромагнітного випромінювання та потужності поглиненої дози не встановлено.

Дане питання знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.