Питна вода

Результати моніторингу якості питної води в області за 10 місяців 2017 року

Друк

Відповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" за 10 місяців 2017 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 537 проб питної води за санітарно-хімічними та 546 проб - за мікробіологічними показниками. Гігієнічним вимогам не відповідали 39 (7,2%) та 15 (2,7%) проб відповідно.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 602 проби питної води за санітарно-хімічними показниками та 376 – за мікробіологічними.

Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали 184 (30,5%) проби (переважно за вмістом нітратів та загальною жорсткістю у приватних колодязях) та 60 (15,9%) - за мікробіологічними показниками.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води.

Результати моніторингу якості питної води в області за 9 місяців 2017 року

Друк

водойми_9_міс.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" за 9 місяців  2017 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 1689 проб питної води за санітарно-хімічними та 2507 проб - за мікробіологічними показниками.  Гігієнічним вимогам не відповідали 127 (7,5%) та 114 (4,5%) проб відповідно.

Питома вага проб питної води з відхиленнями від гігієнічних вимог за санітарно – хімічними показниками ( переважно – забарвленість, загальна жорсткість, вміст заліза, марганцю) перевищувала середньообласний показник в Золотоніському, Катеринопільському та Звенигородському районах, за мікробіологічними (загальне мікробне число, коліформи) – в Жашківському, Звенигородському  та Уманському районах.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 1092 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 1187  проб – за мікробіологічними.  

Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали  297 (27,2%) проб (переважно за вмістом нітратів та загальною жорсткістю
 у приватних колодязях) та 129 (10,9%) - за мікробіологічними показниками.

Вище середніх по області виявлено проб з відхиленнями за санітарно – хімічними показниками в Уманському, Жашківському та  Звенигородському районах, за мікробіологічними – Уманському  та Кам’янському  районах.

Вміст нітратів у питній воді криниць, перевищував обласний показник  в Городищенському,  Звенигородському  та Жашківському  районах.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води. 

Результати моніторингу якості питної води в області за 8 місяців 2017 року

Друк

130917.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" за 8 місяців поточного року  із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 470 проб питної води за санітарно-хімічними та 465 проб - за мікробіологічними показниками.  Гігієнічним вимогам не відповідали  23 (4,8%) та  13 (2,8%) проб відповідно.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 505 проб питної води за санітарно-хімічними та 312 проб – за мікробіологічними показниками.  Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідала  161 (30,3%) проба (переважно за вмістом нітратів у приватних колодязях) та 48 (14,1%) - за мікробіологічними показниками.

Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" продовжує моніторинг якості питної води. 

Про результати моніторингу якості питної води в області за І півріччя 2017 року

Друк

вода питнаВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" за І півріччя  2017 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 1078 проб питної води за санітарно-хімічними та 1586 проб - за мікробіологічними показниками.  Гігієнічним вимогам не відповідали 75 (6,9%) та 70 (4,4%) проб відповідно.

Питома вага проб питної води із відхиленнями від гігієнічних вимог за санітарно – хімічними показниками ( переважно – забарвленість, загальна жорсткість, вміст заліза, марганцю) перевищувала середньообласний показник в Золотоніському, Катеринопільському та Тальнівському районах, за мікробіологічними (загальне мікробне число, коліформи) – в Жашківському, Катеринопільському  та Городищенському районах.

Детальніше...

Про результати моніторингу питної води в області за 5 міс. 2017 року

Друк

питнавода.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" за 5 міс. поточного року  із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 358 проб питної води за санітарно-хімічними та 354 проби - за мікробіологічними показниками.  Гігієнічним вимогам не відповідали 21 (5,9%) та 8 (2,3%) проб відповідно.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 330 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 191 пробу – за мікробіологічними.  Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали  100 (30,3%) проб (переважно за вмістом нітратів у приватних колодязях) та 27 (14,1%) проб - за мікробіологічними показниками.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води. 

Про результати моніторингу перед початком оздоровчого сезону 2017 року

Друк

image001.jpg

З початку підготовки  оздоровчого сезону  2017 року фахівцями відділів та відділень Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" відібрано та досліджено - 170 проб питної води  за мікробіологічними показниками та 146 проб  за санітарно-хімічними показниками, не відповідали гігієнічним вимогам  8 (4,7%) та 8 (5,4%)  проб  відповідно, зокрема за вмістом нітратів та загальній жорсткості (Тальнівський,Чорнобаївський, Смілянський райони).

Відібрано та досліджено 18 проб  води водойм за санітарно хімічними показниками, 16 за мікробіологічними показниками, відхилень від гігієнічних нормативів не виявлено.

Лабораторний центр продовжує моніторингові дослідження в закладах оздоровлення та відпочинку.

Про результати моніторингу якості питної води в області за І квартал 2017 рок

Друк

ілл11.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на об’єктах довкілля ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" у І кварталі   2017 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 345 проб питної води за санітарно-хімічними та 530 проб - за мікробіологічними показниками.  Гігієнічним вимогам не відповідали 26 (7,5%) та 15 (2,8%) проб відповідно.

Питома вага проб питної води із відхиленнями від гігієнічних вимог за санітарно – хімічними показниками ( переважно – забарвленість, загальна жорсткість, вміст заліза, марганцю) перевищувала середньообласний показник в Золотоніському, Корсунь-Шевченківському та Тальнівському районах, за мікробіологічними (загальне мікробне число, коліформи) – в Корсунь-Шевченківському, Чигиринському та Городищенському районах.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 296 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 271 пробу – за мікробіологічними.  

Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали  78 (26,3%) проб (переважно за вмістом нітратів у приватних колодязях) та 13 (4,8%) - за мікробіологічними показниками.

Вище середніх по області виявлено проб з відхиленнями за санітарно – хімічними показниками у Уманському, Маньківському, Канівському та  Монастирищенському районах, за мікробіологічними – Кам’янському та Городищенському районах.

Вміст нітратів у питній воді криниць перевищував обласний показник  в Уманському та Маньківському районах.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води.

Про результати моніторингу якості питної води в області у лютому 2017 року

Друк

вода питнаВідповідно до Плану моніторингових досліджень на об’єктах довкілля у 2017 році ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" у лютому  із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 132 проби питної води за санітарно-хімічними та 139 проб - за мікробіологічними показниками. Гігієнічним вимогам не відповідали 15 (11,3%) та 6 (4,3%) проб відповідно.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 135 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 66 проб – за мікробіологічними.  Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали  44 (32,6%) проби (переважно за вмістом нітратів у приватних колодязях) та 4 (6,1 %) проби - за мікробіологічними показниками.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води. 

Про результати моніторингу якості питної води в області у січні 2017 року

Друк

вода_питна.jpgДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" за січень 2016 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 71 пробу питної води за санітарно-хімічними та 64 проби - за мікробіологічними показниками. Гігієнічним вимогам не відповідали 3 (2,1%) проби за санітарно-хімічними показниками. За мікробіологічними показниками відхилень не виявлено.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 67 проб питної води за санітарно- хімічними показниками та 24 проби – за мікробіологічними. Гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали 28 (41,8%) проб (переважно за вмістом нітратів у приватних колодязях) та 4 (16,7 %) проб - за мікробіологічними показниками.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості питної води в області.

Про результати моніторингу якості питної води в області за 2016 рік

Друк

вода_ілляшенко.jpgДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" впродовж 2016 року із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 2106 проб питної води за санітарно-хімічними та 3407 проб - за мікробіологічними показниками. Гігієнічним вимогам не відповідали 164 (7,8%) та 189 (5,6 %) проб відповідно ( у 2015 році – 5,4% та 4,6%).

Питома вага проб питної води із відхиленнями від гігієнічних вимог за санітарно – хімічними показниками ( переважно - загальна жорсткість, вміст заліза, марганцю) перевищувала середньообласний показник в Золотоніському, Звенигородському, Катеринопільському та Тальнівському районах, за мікробіологічними (загальне мікробне число, коліформи) – в Кам’янському, Жашківському та Золотоніському районах.

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.