атмосферне повітря

Результати моніторингу стану атмосферного повітря

Друк

03112017.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рікДержавна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" здійснює постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

За 10 місяців   2017 року відібрано та досліджено 6404 проби атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у  381 (5,9%) пробі.

Найвищі показники забруднення атмосферного повітря зареєстровано у м. Черкаси, зокрема, за вмістом формальдегіду та оксиду вуглецю, що можливо пов’язане з пожежею на Ірдинських торфовищах у вересні поточного року та  в Монастирищенськомурайоні – за вмістом діоксиду азоту, ймовірно внаслідок забруднення повітря викидами газів від автотранспорту.

Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" продовжує моніторинг забруднення атмосферного повітря області.

Результати моніторингу стану атмосферного повітря за 9 місяців 2017 року

Друк

атм9міс17.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рікДержавна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" здійснює постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

За 9 місяців   2017 року відібрано та досліджено 5193 проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у  379 (7,2%) проб.

Найвищі показники забруднення  атмосферного повітря зареєстровано  у м. Черкаси, зокрема, за вмістом формальдегіду та  оксиду вуглецю, в Монастирищенському районі – за вмістом діоксиду азоту.

Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" продовжує моніторинг забруднення атмосферного повітря області.

Результати моніторингу стану атмосферного повітря за 8 місяців 2017 року

Друк

атмпов1309.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" здійснює постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

Впродовж  8 місяців   2017 року відібрано та досліджено 4501 проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у  297 (6,5%) проб.

Найвищі показники забруднення  атмосферного повітря зареєстровано  у м. Черкаси, зокрема, за вмістом формальдегіду та  оксиду вуглецю, в Монастирищенському районі – за вмістом діоксиду азоту.

Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" продовжує моніторинг атмосферного повітря області.

Про результати моніторингу стану атмосферного повітря за І півріччя 2017 року

Друк

повітря_ілл_2017.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" здійснює постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

Впродовж  І півріччя  2017 року відібрано та досліджено 3245 проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у  239 (7,4%) пробах.

Найвищі показники забруднення  атмосферного повітря зареєстровано  у м. Черкаси, зокрема, за вмістом формальдегіду (55,5%) та  оксиду вуглецю (35,9%). В Монастирищенському районі виявлено 3 (2,3%) проби  з перевищенням гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту.

Лабораторний центр продовжує моніторинг атмосферного повітря області.

Про результати моніторингу стану атмосферного повітря за І квартал 2017 року

Друк

ілл12.jpgВідповідно до Плану моніторингових досліджень на об’єктах довкілля ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України" здійснює постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

Впродовж  І кварталу   2017 року відібрано та досліджено 1494 проби атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у  57 (3,8%) пробах.

Найвищі показники забруднення  атмосферного повітря зареєстровано  у м. Черкаси (11,1%), зокрема, за вмістом формальдегіду (25,0%) та оксиду вуглецю (14,0%) .

Лабораторний центр продовжує моніторинг атмосферного повітря області.

Результати моніторингу стану атмосферного повітря у м. Черкаси та його вплив на здоров’я населення

Друк

хоменко.jpgВпродовж 2016 року у м. Черкаси Черкаським міським відділенням ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджено 1920 проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій (далі –ГДК) виявлено у 128 (6,7%) пробах. За вмістом оксиду вуглецю досліджено 560 проб, перевищення ГДК виявлено у 64 (11,4%) пробах у 1,4 рази, формальдегіду 336 – 64 (19,1%) в 1,3 рази, пилу - 64 проби, діоксиду сірки - 72, діоксиду азоту - 556, ароматичних вуглеводнів - 18, фенолу - 4, аміаку - 184, сірководню - 4, сірчаної кислоти - 28, відхилень від встановлених нормативів не виявлено.

Поза цим, за 12 місяців фахівцями санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджено 228 проб атмосферного повітря, перевищення ГДК, максимально разових концентрацій виявлено у 3 (1,3%) пробах. Спостерігалося перевищення ГДК у 2,96 рази за вмістом пилу.

Детальніше...

Про результати моніторингу стану атмосферного повітря області впродовж 2016 року

Друк

ба.jpgЗ метою здійснення моніторингу забруднення атмосферного повітря  Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»  у 2016 році проведено 7262 дослідження  на маршрутних та пересувних (підфакельних) точках, а також на межі санітарно-захисних зон промислових підприємств, в межах житлової забудови, поблизу вуличних магістралей, з них у 150 (2,1%) пробах виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

В основному зареєстровані перевищення гігієнічних нормативів за вмістом формальдегіду, оксиду вуглецю,  діоксиду азоту, сірководню, аміаку, пилу. Найбільш високі показники реєструвались у м. Черкаси (10,8%), Канівському (0,2%), Христинівському (0,4%), Уманському (0,9%), Городищенському (2,3%) районах, зокрема за вмістом формальдегіду, оксиду вуглецю та оксиду азоту.

Моніторинг якості стану атмосферного повітря в області буде продовжено лабораторним центром і у 2017 році.

Про результати моніторингу стану атмосферного повітря області за 11 місяців 2016 року

Друк

ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" здійснює постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

Впродовж 11 міс. 2016 року відібрано та досліджено 6808 проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій забруднюючих речовин виявлено у 148 (2,2%) пробах.

Лабораторний центр продовжує моніторинг атмосферного повітря області.

Про результати моніторингу за станом атмосферного повітря в області за 10 міс. 2016 року

Друк

Фахівцями  ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України"  здійснюється  постійний санітарно-гігієнічний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами  на межі санітарно-захисних зон об’єктів промислового, сільськогосподарського та комунального  призначення, а також в межах житлової забудови, в зоні впливу вуличних магістралей тощо.

Впродовж 10 міс. 2016 року  відібрано та досліджено 6211  проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих, максимально разових концентрацій  забруднюючих речовин виявлено у 148 (2,4%) пробах.

Лабораторний центр продовжує моніторинг якості атмосферного повітря  в області.

Результати моніторингу стану атмосферного повітря у м. Черкаси

Друк

ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України"  в рамках  проведення соціально - гігієнічного моніторингу за станом атмосферного повітря у м. Черкаси відібрано та досліджено 18 проб (вул. Фрунзе, 65 (ДНЗ№50), вул. Гагаріна, 75  (ТЦ «Гранд»), вул. Хіміків (школа №10), вул. Конєва,4 (Дитяча поліклініка), перехрестя вул. Чорновола – бул. Шевченка, вул. 30 років Перемоги.

За результатами лабораторних досліджень  концентрація хімічних речовин ( формальдегід, діоксид азоту, діоксид сірки, оксид вуглецю) в атмосферному повітрі не перевищує максимально разові гранично допустимі концентрації, відповідно до  переліку «Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних чинників в атмосферному повітрі населених місць»,  затверджених т.в.о головного державного санітарного лікаря України 03.03.15р.

Моніторинг за станом забруднення атмосферного повітря продовжується.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.