Інформація для населення

Про випадок захворювання на ботулізм у мешканця Корсунь-Шевченківського району

Друк
PDF

ботулзм201708.jpgВ області зареєстровано п’ятий випадок захворювання на ботулізм у 55-річного мешканця Корсунь-Шевченківського району.

Хворий вживав консервовану домашню ковбасу, залиту смальцем, без термічної обробки. Консерви вочевидь були приготовлені з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання.

Ситуацію ускладнило те, що хворий звернувся за медичною допомогою лише на 3-й день після вживання зараженого продукту. Тому тривалий час його стан залишався важким. Після введення протиботулінічної сироватки самопочуття хворого покращилося, на сьогоднішній день він продовжує лікування в терапевтичному відділенні стаціонара.

Діагноз ботулізм встановлено клінічно та підтверджено лабораторно – в крові хворого виявлено ботулотоксин типу В.

Ще раз звертаємо увагу: аби запобігти захворюванню, слід дотримуватись головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, в тому числі м’ясних консервів, в’ялених і копчених виробів з риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

Про випадок отруєння неїстівними грибами

Друк
PDF

гриби082017.jpgВ області зареєстровано другий випадок отруєння неїстівними грибами. Цього разу воно пов’язане із вживанням в їжу грибів сироїжок, відварених та смажених.

Вочевидь, потерпілий, мешканець с. Дубіївка Черкаського району, збираючи гриби біля села, переплутав сироїжки з блідою поганкою, що призвело до отруєння.

На сьогоднішній день хворий знаходиться на лікуванні у Черкаській центральній районній лікарні, до якої він звернувся після появи перших ознак захворювання (нудота, блювота, діарея).

Що потрібно знати про Коксакі інфекцію?

Друк
PDF

коксакі_201708.jpgВіруси Коксакі широко розповсюджені серед здорового населення і в об’єктах довкілля (в воді водоймищ, стічній воді), і рідко викликають клінічні прояви. Вагоме значення при цьому мають фактори реактивності організму. При його зниженні віруси проявляють патогенність для людей різного віку, однак частіше хворіють діти.  Захворювання мають декілька клінічних синдромів: пов’язаних з ураженням травного каналу та дихальних шляхів (діарея, запалення верхніх і нижніх дихальних шляхів, стоматити, герпангіни); ураження центральної нервової системи (поліомієлітоподібні захворювання, асептичний менінгіт); міокардити, ендокардити, перикардити. Дискутується роль Коксакі вірусів у виникненні інфарктів міокарду.

Не рідко інфекція протікає з незначними клінічними проявами у вигляді легкого грипу («літній грип», «трьохденна лихоманка»). Можливі прояви орхіту, лімфоаденопатії, спленомегалії. У новонароджених дітей віруси викликають міокардити та енцефаломіокардити. Як правило, всі ці форми мають доброякісне протікання і закінчуються повним одужанням.

Джерелом інфекції є хворі люди, в більшості випадків, основну роль відіграють люди з безсимптомними формами захворювання, кількість яких переважає кількість хворих з вираженою клінікою.

Основний механізм передачі інфекції фекально-оральний, однак не виключений повітряно-крапельний та пиловий. Віруси потрапляють в дихальний або кишковий тракт, розмножуються в глоткових лімфатичних вузлах (особливо мигдалинах) та пейєрових бляшках кишковика, потім потрапляють в регіональні лімфовузли де далі всмоктуються в кров’яне русло. В цей період починається стадія віремії. Віруси розмножуються також у внутрішніх органах (печінка, нирки, підшлункова залоза), період триває 4-5 днів. Характеризується підвищенням температури тіла, з’являється лихоманка, озноб, висип, блювота, діарея або симптоми серозного менінгіта та міалгії.

Віруси Коксакі поширені повсюдно, зростання захворюваності відзначають в літньо-осінні місяці. Хвороба проходить протягом двох тижнів.  Однак, дуже небезпечними є його симптоми, зокрема висока температура та діарея і, особливо, можливі ускладнення. Тож медики наполегливо радять при перших ознаках звернутися до лікаря.

Наразі немає вакцини від вірусів Коксакі, тож  профілактика полягає у стандартних правилах гігієни, наприклад, ретельне миття рук після туалету та перед їжею, якщо ви знаєте про небезпеку, то краще не контактувати із забрудненою водою та інфікованими людьми.

Лабораторна діагностика Коксакі інфекції:

- Виявлення РНК вірусу методом ПЛР.

- Виділення штаму вірусів Коксакі на культурі клітин.

Такі дослідження проводяться у вірусологічній лабораторії ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України». Матеріалом для дослідження є проба фекалій від хворого на початку захворювання та впродовж двох тижнів хвороби. Термін дослідження складає 5 годин та коштує 132 грн.81 коп.

Гриби та небезпека поруч!

Друк
PDF

гриби_2017_б.jpgУ Черкаському районі у с. Мошни зареєстровано 1  смертельний випадок отруєння грибами. Отруєння пов’язане із вживанням у відвареному вигляді грибів зонтиків.

Найчастіше отруєння обумовлені вживанням в їжу грибів блідої поганки (у 95 %), яка помилково сприймаються за їстівні печериці, сироїжки або гливи. Також стається чимало випадків, пов’язаних із вживанням таких видів грибів, як рядовка отруйна, печериця жовтошкіра, строчки, гриб-парасолька, опеньок несправжній тощо.

Отруїтися можна і їстівними грибами, оскільки у грибів є властивість акумулювати, тобто втягувати в себе, як губка, хімічні речовини, ядохімікати, радіонукліди.

Симптоми отруєння грибами – нудота, блювота, біль у животі, пронос, з’являються через 1-4 години залежно від виду грибів, віку та стану здоров’я потерпілого, від кількості з’їдених грибів. Смерть може настати через 5-10 днів. При перших ознаках отруєння необхідно викликати швидку медичну допомогу, а до її приїзду – промити шлунок.

Щоб запобігти виникненню випадків отруєнь грибами, ДУ«Черкаський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»  звертається до населення міста та області з попередженням та проханням :

- найкраще відмовтесь від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, а споживайте штучно вирощені печериці, гливи;

- ніколи не вживайте в їжу незнайомі гриби;

- пам’ятайте, що найчастіше бувають отруйними пластинчаті гриби;

- не купуйте дикорослі гриби на стихійних ринках;

- не куштуйте сирі гриби на смак;

- не довіряйте сумнівним методам перевірки грибів на отруйність (цибулина, срібна ложка та ін.);

- не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок.

ПАМ’ЯТАЙТЕ :

Гриби, навіть їстівні, несуть небезпеку, вони не є продуктом першої життєвої необхідності, без них можна обійтися, без них можна прожити !

Не ризикуйте здоров’ям та життям своїм та своїх рідних ! 

Щодо результатів лабораторних досліджень повітря та грунту на трасі Н-16

Друк
PDF

dobr.jpg

На звернення Уманської районної державної адміністрації та Управління ДСНС України у Черкаській області щодо розлитої хімічної речовини, яка має різкий неприємний запах сірководню на трасі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань в районі с.Доброводи Уманським міськрайонним відділом Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» 31.07.2017 р. проведено лабораторні дослідження атмосферного повітря, за результатами якого перевищень допустимих рівнів не виявлено.

Поза цим відібрано З проби грунту на визначення мікробіологічних, паразитологічних показників та щкідливих речовин.

Дана ситуація знаходиться на контролі ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Специфіка праці в умовах жаркого періоду

Друк
PDF

жара_2017.jpgЗ початком літа в нашій країні вже встановилась по справжньому жарка погода. На багатьох робочих місцях температура повітря перевищує встановлені нормативи для теплого періоду року. Таким чином при перебуванні на відкритих майданчиках опромінюється майже уся поверхня тіла людини, тепло діє і через підошву взуття при перебуванні на нагрітих поверхнях і теплове навантаження знаходиться на рівні екстремальних величин. Підвищена температура повітря і недостатність рідини в організмі може привести до перегрівання. Клінічна картина захворювання: головний біль, запаморочення, порушення серцево-судинної діяльності, непритомність, а в тяжких випадках – смерть. Що робити, якщо на робочому місці температура повітря до 30 0С і як зберегти своє здоров’я в умовах жари ?

Одним з основних засобів профілактики запобігання теплових ударів, перегрівання і формування патологічних реакцій при роботі в умовах спеки відносяться організаційні заходи щодо раціоналізації режиму праці і відпочинку.

Під час роботи на відкритих майданчиках слід розподіляти виробниче навантаження  з урахуванням сонцестояння. Сонце в зеніті обумовлює нагріваючий ефект від інфрачервоного випромінювання.

Детальніше...

Вплив на організм людини нітратів в ранніх кавунах та динях

Друк
PDF

кавуни_ХОМЕНКО.jpgСьогодні ринки і магазини переповнені кавунами та динями, хоча традиційний сезон для них починається на початку серпня. Через зміну клімату, нераціональне застосування пестицидів та агрохімікатів кавуни та дині масово дозрівають в усіх регіонах України і з’являються на полицях магазинів та на ринках уже на початку липня.

Кавуни і дині, які доспіли на початку липня можуть містити усередині усю різноманітність нітратів, пестицидів, важких металів і навіть радіонуклідів. Вживання ранніх баштанних овочів з такими «добривами» навіть у абсолютно здорової людини може спровокувати гостре отруєння, гострі кишкові інфекції, розлади шлунково-кишкового тракту та ін..

Чим вища концентрація цих речовин, тим небезпечнішим стає  продукт для вашого здоров’я.

 Дослідженнями доведено, що саме овочі є основним харчовим джерелом нітратів – 65-70%  нітратів харчових продуктів надходить з овочами та ягодами.

Допустима добова доза нітратів для дорослої людини встановлено на рівні 5 мг/кг, а для дітей раннього віку — 2,5 мг/кг.

Детальніше...

Дирофіляріоз. Варто знати .

Друк
PDF

дирофіл1.jpgДирофіляріоз – природно–осередкове гельмінтозне захворювання хижих м’ясоїдних тварин, у тому числі собак і котів, географічний ареал і розповсюдженість якого постійно поширюється. Захворювання супроводжується тяжкою патологією всіх систем організму, включаючи головний мозок та очі. На дирофіляріоз хворіє і людина. Від тварини до тварини, і від тварин – людині захворювання переносять комарі, що є проміжними хазяями для дирофілярій.

Детальніше...

Про результати досліджень питної води на вміст нітратів

Друк
PDF

вода_бал2017.jpgПовідомляю, що відповідно до Плану моніторингових досліджень на 2017 рік, затвердженого в МОЗ України та погодженого з Черкаською ОДА, ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'яУкраїни"  проводиться моніторинг  за вмістом нітратів у питній воді громадських та індивідуальних криниць, вода яких використовується для дітей віком до 3-х років.        

За результатами моніторингу  впродовж 6 місяців  2017 року досліджено 186 проб питної води криниць, із них перевищення вмісту нітратів  виявлено у  22,5% проб (Уманський, Шполянський, Жашківський,  Маньківський, Золотоніський, Звенигородський,  Чорнобаївський район).

Основною причиною забруднення води криниць нітратами є  хаотична забудова присадибних ділянок, облаштування  поблизу джерел нецентралізованого водопостачання гноярок, вигрібних ям, господарських споруд, внесення в ґрунт гербіцидів та інших засобів хімічного захисту рослин у надмірних кількостях, з порушенням регламентів їх застосування.            

Як відомо, нітрати після надходження з водою у травну систему людини  під впливом кишкової мікрофлори окислюються до нітритів. Останні  потрапляють  в  кров,  де блокують гемоглобін еритроцитів шляхом утворення метгемоглобіну, який вже не здатний вступати в реакцію з киснем і переносити його до клітин. Внаслідок цього відбувається гіпоксія або кисневе голодування тканин організму. Це захворювання носить назву водно-нітратної метгемоглобінемії і має особливо важкий перебіг у дітей перших  3-х років життя, а в окремих випадках може призводити до летальних наслідків.

Детальніше...

Віруси Коксакі, що необхідно знати

Друк
PDF

коксакі_1.jpgОстаннім часом в засобах масової інформації з’явились повідомлення про розповсюдження на території України інфекційної хвороби, яка викликається вірусами Коксакі.

Віруси Коксакі (лат. Coxsackievirus) — це кілька споріднених серотипів ентеровірусів, які належать до категорії РНК-вірусів. Після потрапляння в організм людини він розмножуються в її кишково-шлунковій системі. Вперше вірус був виділений з фекалій дітей, що мали поліомієлітоподібне захворювання в госпіталі міста Коксакі (США).

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.