zahalne photo

23 серпня відбулася виїзна вакцинальна кампанія на території села Телепине та прилеглих сіл Кам’янської міської територіальної громади: Катеринівка, Радиванівка, Вербівка.

Аби охопити щепленнями жителів віддалених населених пунктів ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ України» застосовує спеціальний автобус, отриманий від ВООЗ, ЮНІСЕФ за підтримки МОЗ.

Щепити доросле населення проти правця та дифтерії стало можливо завдяки виїзду до сіл фахівців Центру спільно з спеціалістами Кам’янського відділення Черкаського міськрайонного відділу, колегами КНП «ЦПМСД» Кам’янської міської ради за підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

vaktsyna

Національним календарем щеплень передбачена вакцинація від правця та дифтерії дорослого населення раз у 10 років. За день виїзної вакцинації у чотирьох селах Кам’янської міської територіальної громади від цієї інфекції було щеплено 71 людину вакциною АДП-М.

tskph

Також відвідувачі заходу мали змогу виміряти тиск, виміряти рівень цукру крові, отримати професійний огляд від лікарів. Більше про інші хвороби та їх профілактику дізнавалися від фахівців Черкаського обласного ЦКПХ – Світлани Нікітюк, Леоніда Печериченка, Лариси Сергієнко та Антона Маслова.

vaktsinatsya

До імунізації долучився і колектив агропромислового сектору підприємства «ОЛІМП» аби захистити своє здоров’я від небезпечної хвороби. Працівники цієї сфери знаходяться в зоні підвищеного ризику щодо захворювання на правець, оскільки інфекція може виникати внаслідок різного роду травмувань та потрапляння збудника хвороби разом із ґрунтом до рани.

bolychevskyy

Єдиним ефективним засобом захисту від інфекційних хвороб є вакцинація, наголосив Олександр Болучевський, завідувач Кам’янського відділення Черкаського міськрайонного відділу обласного ЦКПХ:

«Захід виявися стимулюючим фактором для вакцинації як населення так і роботи медичних працівників. Щепитися приходили і дорослі, і діти. Були ті, у кого плановий візит за Календарем щеплень і ті, хто пропустив за певних обставин вакцинацію, теж цього дня надолужили її».

ambyl

Подібні виїзди фахівців Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб триватимуть надалі та будуть здійснені в усі райони області, адже вакцинація — найефективніший захист від значної кількості інфекційних хвороб.

ambylatoriya

likar telepyne

 

tskph 2

patsienty

tskph 3