uman perd hasudamu1 sait

Традиційно на Черкащині у вересні проходить відзначення іудейського нового року Рош га-Шана. Незважаючи на рекомендації паломникам максимально утриматися від відвідин Умані, враховуючи війну, регулярні масовані обстріли нашої країни та можливі провокації з боку росії, частина вірян, як і торік, усе ж таки наважаться приїхати.

У зв’язку з цим на Черкащині проводяться відповідні організаційно-практичні заходи щодо активізації роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

8 серпня під головуванням начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця у місті Умань провели засідання спецкомісії за участі заступника Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні пані Лірон Фінкельштейн.

У засіданні взяв участь Генеральний директор Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, головний державний санітарний лікар Черкаської області Володимир Папач.

uman perd hasudamu sait

Фото прес-служби ОДА

У своєму виступі Володимир Папач доповів про санітарно-епідемічну ситуацію в місті Умань, результати моніторингу циркуляції збудників інфекційних хвороб в об’єктах середовища життєдіяльності людей, якості та безпечності питної води, води водойм, ґрунту тощо та про роботу фахівців ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у межах підготовки до паломництва хасидів.

Головний державний санітарний лікар області також поінформував про готовність фахівців Черкаського обласного ЦКПХ до реагування на надзвичайні ситуації у сфері санітарно-епідемічного благополуччя населення.

Володимир Папач зупинився на можливих ризиках виникнення епідемічних ускладнень, пов’язаних із масовим паломництвом хасидів до Умані, і здійсненні необхідних протиепідемічних та інших профілактичних заходів.