123 

Фахівці Уманського відділення Уманського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провели круглий стіл та семінар, присвячені Українському тижню імунізації, зі студентами і викладачами Уманського медичного фахового коледжу.

Такі заходи проводяться спеціалістами Центру з метою інформування населення про важливість імунізації та уникнення небезпеки виникнення спалахів.

Зі студентами та викладачами Уманського медичного фахового коледжу поговорили про такі інфекційні захворювання, як кір, поліомієліт, дифтерія тощо, зокрема про особливості перебігу хвороб, заходи їх профілактики та наслідки при відмові від щеплень. Детально обговорили важливість та доступність своєчасної планової вакцинації, надолуження пропущених щеплень, а також вакцинації проти COVID-19 серед вразливих груп.

Особливу увагу приділили обов’язковій вакцинації від десяти захворювань, які внесені до Національного календаря профілактичних щеплень.

Поспілкувалися зі студентами і про їхню роль як майбутніх медичних працівників в інформуванні населення про важливість імунізації для профілактики інфекційних хвороб та захисту життя. Адже здорова нація – запорука перемоги над будь-яким ворогом!

1112