Вакцинація – це твій «бронік» та «шолом», що оберігає тебе у разі влучання, – Федір Лапій

Друк
PDF

15.09 lapiy 800 

Здоров’я захисників та захисниць України – питання національної безпеки.

Саме тому тестування та вакцинація від COVID-19 та інших інфекційних хвороб є одним із пріоритетних напрямків профілактики захворюваності у військових.

Що про це говорить військовий медик? Ми запитали у лікаря-імунолога Федір Лапій | Facebook:

«COVID-19 має йти одним курсом з руZZкім воєнним корабльом. І ми маємо все необхідне для забезпечення цього курсу. Вакцини наразі доступні як для тих, хто ще не отримав щеплення, так і для тих, хто потребує ревакцинації (бустерної дози). Вакцинація - це твій ""бронік"" та ""шолом"", що оберігає тебе у разі влучання. Вони мінімізують наслідки у разі поранення. Запитання чи потрібна вакцинація тим, хто вже перехворів на COVID-19, має таку саму відповідь як і запитання: ""Якщо мене вже раніше поранило, то чи я можу вже не одягати шолом та бронік?""

Тестування – це своєчасне виявлення ворога, віруса, з його ізоляцією для мінімізації наслідків. Нехтування вакцинацією проти COVID-19 та тестуванням на COVID-19 – це нехтування реальними ризиками від ворога”.

Для отримання направлення на безоплатне тестування або щеплення, військовому потрібно звернутися до військово-медичних установ у пунктах постійної дислокації військових частин.

Є питання – Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19

Пам’ятай, що турбота про здоров’я – твій внесок у перемогу!

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.