rozshyrena-narada-shchodo-richky-ros

У м. Корсунь-Шевченківський 08.09.2022 року відбулась розширена нарада за участі  голови Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, радниці міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Тетяни Тимочко, а також представників профільних служб і місцевої влади щодо вирішення нагальних питань, пов’язаних з екологічним станом р.Рось та забезпеченням централізованим водопостачанням населення м. Корсунь-Шевченківський.

На сьогодні завдяки вжитим заходам рівень води в басейні річки Рось стабілізувався. Обласна екоінспекція вже розробила локальну дорожню карту дій для місцевої влади, відзначив начальник Ігор Табурець.

Він додав, що біди Росі починаються не в Корсуні, адже це проблема чотирьох областей, де вона протікає.

– Комплексна дорожня карта оздоровлення річки має бути відпрацьована на такому рівні, – зауважив він. – Сподіваємось на підтримку профільного міністерства.

В.о.генерального директора Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» головний державний санітарний лікар Черкаської області Володимир Папач поінформував учасників наради про результати моніторингових досліджень якості питної води централізованого та децентралізованого водопостачання, що подається населенню міста, вніс відповідні пропозиції, зокрема щодо покращення організації виробничого лабораторного контролю на Комунальному підприємстві «Водоканал» з урахуванням вимог ДСанПіНу 2.2.4-17-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», підготовки резервних джерел водопостачання на випадок надзвичайних ситуацій та інше.

Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжує моніторинг якості води р.Рось, питної води м.Корсунь-Шевченківський, впровадження відповідних профілактичних заходів.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.