Вакцина для профілактики COVID-19 PFIZER-BIONTECH (торгова назва Комірнаті) змінила формулу.Виробники удосконалили препарат, який зайшов в Україну і в Черкаську область.Нова формула передбачає зміну у буфері вакцини, який має назву ТРІС.Зміна буфера дозволяє покращити стабільність препарату, подовжити термін використання, спростити логістику та процедуру вакцинації.З точки зору ефективності та безпеки Пфайзер-ТРІС можна порівняти з попередньою формулою, яка використовувалась в Україні.

Пфайзер-ТРІС змінила колір ковпачка на флаконі з фіолетового на сірий.У флаконі 6 доз.Максимальний термін придатності 12 місяців.Форма засобу -рідина пастельно-білого кольору.Вакцина не вимагає розведення і готова до застосування.Перед використанням флакон м’яко покачується зверху вниз. Струшувати не можна!!!У флаконі повинен бути однорідний розчин без часточок.У разі наявності часточок та зміни кольору вакцину не можна застосовувати. Препарат призначається пацієнтам з 12річного віку.Доза - 0,3 мл.Вводиться внутрішньом’язево.Відкритий флакон зберігається 6 годин.По закінченню часу або вакцинальної сесії залишки вакцини утилізуються.Введеня вакцини проводиться з дотриманням вимог інфекційного контролю.Вакцина може зберігатися в замороженому стані при температурі - 60 °С на час терміну придатності.Розморожена вакцина зберігається при температурі +2 °С +8 °С до 10 тижнів.

Фахівці Всесвітньої організацації охорони здоров’я наголошують про те, що всі аспекти поводження з вакциною Пфайзер-ТРІС та проведення вакцинальної сесії залишаються такими ж, як і для попередньої формули.

Для більш детального ознайомлення зі особливостями Пфайзер-ТРІС медичні працівники можуть за матеріалами ВООЗ.

Запис вебінару по новій формулі вакцини від COVID-19 Pfizer TRIS  - https://cloud.phc.org.ua/index.php/s/X2AfLTg285RJq5z

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.