m Отруєння грибами у Черкаському районі

Отруєння грибами у Черкаському районі

Друк
PDF

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюється моніторинг отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 30.05.2020 р. зареєстровано перший з початку року випадок отруєння дикорослими грибами мешканця с. Яснозір’я Черкаського району внаслідок вживання грибів білих груздів засолених, зібраних восени у лісі біля села.

Перші симптоми отруєння (слабкість, нудота, багаторазова блювота, діарея, біль у животі) з’явились вже за годину після вживання грибів. Постраждалий звернувся до швидкої медичної допомоги та був госпіталізований до Черкаської центральної районної лікарні у стані середньої важкості, де наразі перебуває на лікуванні.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворого. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для застосування заходів в межах повноважень.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.