До уваги засобів масової інформації

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі – ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України») закликає засоби масової інформації ретельно перевіряти факти під час написання матеріалів зі сфери охорони здоров’я.

Недостовірна та викривлена інформація, яка висвітлюється журналістами, може призвести до негативних наслідків, зокрема, це стосується публікацій на тему інфекційних захворювань.

Відповідно до статуту ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України», затвердженого наказом МОЗ України від 08.07.2016 № 689, завданнями Центру є, зокрема, проведення державного обліку інфекційних і професійних захворювань та отруєнь, дослідження розповсюдження інфекційних хвороб, професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь), радіаційних уражень людей, а також забезпечення проведення епідеміологічних розслідувань випадків та спалахів інфекційних хвороб.

Повідомляємо, що за 2018-2019 роки, станом на 05.03.2019 летальних випадків серед населення внаслідок захворювання на кір у Черкаській області не зареєстровано.

З метою запобігання поширенню недостовірної інформації (що є порушенням чинного законодавства України) ще раз звертаємо увагу, що готуючи та висвітлюючи матеріали з питань охорони здоров’я, ви берете на себе відповідальність, адже довіра українців до преси є досить високою.

З огляду на зазначене, з питань висвітлення інформації щодо інфекційних захворювань на території Черкаської області просимо звертатися за коментарями до спеціалістів ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України».

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.