m Аналіз результатів досліджень фізичних факторів в області за І півріччя 2018

Аналіз результатів досліджень фізичних факторів в області за І півріччя 2018

Друк

люкс_Мукомел.jpgФахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» протягом 6 місяців 2018 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За 6 місяців 2018 р. в області проведено понад 7 тис. досліджень фізичних факторів, зокрема: – 678 шуму, 197 – вібрації, 2165 - освітленості та 3427 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення та в зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу встановлено перевищення гранично-допустимих рівнів шуму (27%), вібрації (34%) та (24%) перевищень параметрів мікроклімату.

Водночас проведено 42 виміри рівнів електромагнітного випромінювання та більше 600 вимірів радіаційного фону. Перевищень гранично-допустимих рівнів не виявлено.

За результатами досліджень власникам та керівникам об’єктів надані відповідні рекомендації щодо подальшого стану об’єктів.

Дане питання знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України».

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.