Райони інформують

 smila01

Спеціалісти Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб продовжують проводити інформаційні заходи у межах місячника протидії туберкульозу серед жителів громад.

Детальніше...

 chygyryn01

У межах місячника боротьби з туберкульозом фахівці Чигиринського відділення Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб активно долучилися до проведення інформаційних заходів у Чигиринській громаді.

Детальніше...

img 5842

Фахівці Жашківського відділення Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб продовжують активно працювати з населенням про обізнаність інфекційних та неінфекційних захворювань.

У межах місячника посилення боротьби з туберкульозом лікарка-епідеміологиня Дарина Марущак провела зустріч із вагітними жінками, які перебувають на обліку в Жашківській багатопрофільній лікарні.

Детальніше...

kors01

Здорове харчування – це легко. Потрібно лише знати, з чого складається правильний раціон та сформувати його, виходячи зі своїх смакових уподобань. Саме про це з учнями 2 класу говорила Тетяна Козлова, завідувачка Корсунь-Шевченківського відділення Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Такий захід з популяризації здорового харчування відбувся у Корсунь-Шевченківській гімназії.

У цікавій ігровій формі фахівчиня Центру розповідала учням про повноцінне здорове харчування, багате на поживні речовини. Формування здорових харчових звичок закріплювали на прикладі «Тарілки здорового харчування».

Детальніше...

1

Шевченківський залізничний відділ Черкаського обласного ЦКПХ продовжує проводити інформаційні заходи щодо вакциноцерованих інфекцій, зокрема туберкульозу, серед залізничників та пасажирів станцій Одеської залізниці.

Минулого тижня завідувач відділу Андрій Ващенко та фахівці Анатолій Коваленко, Ірина Мартиненко і Любов Степаненко на вокзалі станції Черкаси, у приміському електропоїзді №6504 сполученням Цвіткове-Черкаси та в депо імені Тараса Шевченка у Смілі розповідали про профілактику інфекційних хвороб та користь вакцинації, покращення ментального здоров’я, як одного з факторів профілактики неінфекційної захворюваності населення.

Детальніше...

 1710933895507

Фахівці Уманського міськрайонного відділу Черкаського обласного ЦКПХ Олена Швиденко та Ігор Грабчак провели лекцію-семінар для 75-ти студентів та викладачів Уманського медичного коледжу. Зустріч пройшла у межах місячника боротьби з туберкульозом.

Метою цих заходів було ознайомити майбутніх медиків із найпоширенішою у світі інфекційною хворобою, її зростанням в Черкаській області, Умані, Уманському районі та шляхами запобігання захворюваності.

Детальніше...