Імунопрофілактика

Про сертифікати, що підтверджують вакцинацію від СОVID-19

Друк
PDF

СОVID-сертифікат – документ в електронній формі, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, який формується та видається уповноваженою установою держави, містить персональні, зокрема медичні, дані власника і передбачає можливість автоматизованої перевірки чинності документа та його належності власникові.

Детальніше...

Нарада з освітянами міста Черкаси щодо вакцинації від COVID-19

Друк
PDF

Сьомого вересня 2021 року в прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками освітніх закладів міста Черкаси з питань вакцинації працівників учбових закладів від коронавірусної інфекції COVID-19.

Детальніше...

Нарада з освітянами Черкаської області щодо вакцинації від COVID-19

Друк
PDF

Шостого вересня 2021 року відбулася нарада з керівниками освітніх закладів Черкаської області з питань вакцинації працівників учбових закладів від коронавірусної інфекції COVID-19. Під час наради було наголошено на важливості вакцинації, виявлені причини недостатніх темпів імунізації освітян в період нестійкої епідемічної ситуації в області по COVID-19, скоординована робота медиків і освітніх закладів з проведення щеплень.

Детальніше...

Вакцина CoronaVac

Друк
PDF

Про вакцину

- Вакцина CoronaVac — це інактивована вакцина, вона містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

- Вакцина CoronaVac двохдозна. Рекомендований інтервал між введеннями - 14-28 днів.

- Це технологія, яка розроблена кілька десятків років тому. Схоже працюють деякі вакцини проти поліомієліту та грипу.

Детальніше...

Вакцина Moderna

Друк
PDF

Про вакцину

- Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена фармацевтичною компанією Moderna спільно з Центром досліджень вакцин при Національному інституті алергії та інфекційних хвороб (NIAID), США. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax.

- Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

- Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

- Ефективність вакцини становить 94.1% через 14 днів після 2-ї дози, згідно з тимчасовими рекомендаціями Стратегічної консультативної групи експертів (SAGE) при ВООЗ від 15.06.2021

Детальніше...

Рекомендації щодо проведення щеплень проти COVID-19 дітям віком від 12 років

Друк
PDF

 Міністерство охорони здоров’я України дозволило проводити вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech щеплення дітей віком від 12 років, якщо дитина:

- має високі ризики важкого перебігу та розвитку ускладнень після хвороби на COVID-19 через супутні хвороби та не має протипоказань до вакцинації

- з метою об’єднання сім’ї виїжджає до країни, де для перетину кордону необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Детальніше...

Щодо початку 5-го етапу вакцинації від COVID-19

Друк
PDF

 

На сьогодні в області розпочато 5-й етап вакцинації від COVID-19.

Це означає, що кожен житель області, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику,  може обрати найближчий пункт щеплення чи центр масової вакцинації, щоб щепитись. Повний перелік з адресами та телефонами можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Також працюють мобільні бригади, які вакцинують організовані колективи людей (від 50-ти осіб), професійні групи та маломобільних громадян.

Детальніше...