voda tita 

У межах щоденного моніторингу якості та безпечності питної води Державною установою «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за період із 13 до 17 листопада 2023 року із джерел та мереж централізованого водопостачання відібрано і досліджено 138 проб питної води за мікробіологічними показниками та 92 проби – за санітарно-хімічними.

Із них встановленим нормативам не відповідали 1 проба (0,7%) за мікробіологічними показниками (ентерококи) та 2 проби (2,2%) – за санітарно-хімічними (загальна жорсткість, залізо загальне) на водогоні Городищенської територіальної громади.

Про результати досліджень поінформовано голову зазначеної територіальної громади, направлені відповідні пропозиції власнику водогону щодо проведення необхідних профілактичних заходів та повідомлено Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із питною водою та питним водопостачанням, на території області  не зареєстровано.

Щоденний моніторинг якості та безпечності питної води в області триває.