ik2023-08-16 fc01

У рамках впровадження проєкту PATH «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» з 14 по 16 серпня у місті Ужгород відбувся тренінг «Моніторинг заходів інфекційного контролю в закладах охорони здоров`я, навички ефективної комунікації та проведення навчань».

У семінарі, що проводився командою експертів Центру громадського здоров’я МОЗ України, взяли участь керівники відділів інфекційного контролю регіональних ЦКПХ. Черкаську область представила Юлія Сокирка.

ik2023-08-16 fc02

Учасники семінару ознайомилися та обговорили навички підготовки тренінгових матеріалів, розглянули основні правила підготовки презентацій, ефективної комунікації, адвокації, володіння аудиторією, навчилися навичкам підготовки до виступів, подолання страхів та дискомфорту, опрацювали найбільш проблемні питання проведення моніторингу заходів профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров`я.

Разом з тим, учасники отримали ґрунтовні роз’яснення від експертів на поставлені запитання, обмінялись досвідом щодо впровадження мультимодального підходу до реалізації заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю у стаціонарних закладах охорони здоров’я у регіонах.