imun 2023

Сьогодні відділ імунопрофілактики ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» святкує ювілей – 10 років. За цей час колектив відділу пережив багато подій та впровадив численні зміни.

2 лютого 2013 року був створений відділ імунопрофілактики, який підпорядкувався КЗ «Черкаський обласний центр медичної статистики ЧОР». Основною функцією відділу було впровадження національної політики імунізації населення області. Через 5 років відділ імунопрофілактики перейшов до КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» ЧОР. У 2021 році відділ переведений до ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Керує відділом лікар-епідеміолог Ірина Шуляренко. Питаннями імунопрофілактики у відділі займаються також лікар-епідеміолог Тетяна Гололобова та помічники лікаря-епідеміолога Людмила Гаско, Тетяна Юрченко та Вероніка Гайдаєнко.

immun2-800

На сьогодні спеціалісти відділу імунопрофілактики виконують такі функції:

  •  проведення збору, аналізу та оцінки стану охоплення щепленнями дитячого і дорослого населення області,
  •  планування обсягів щеплень, розрахунок кількості імунобіологічних препаратів,
  •  прогнозування ризиків розвитку інфекційних хвороб, які є вакцино керованими,
  •  моніторинг умов зберігання імунобіологічних препаратів,
  •  облік несприятливих подій після імунізації,
  •  консультативна допомога з питань імунопрофілактики медичним працівникам та населенню області.
  •  комунікаційно-інформаційна робота з профілактування здорового способу життя.

Користуючись нагодою, вітаємо вас із ювілеєм, шановні колеги! Ваша справа надважлива і відповідальна – ви повсякденно дбаєте про захист населення від інфекційних хвороб.

Невичерпної енергії вам та натхнення у повсякденній праці, благополуччя, достатку і удачі, а головне – здоров’я, щоб реалізувати усе задумане.