covid19sait

Фахівці Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжують здійснювати моніторингові візити до суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог у зв’язку з поширенням COVID-19. Такі візити проходять у складі робочих груп, створених органами місцевого самоврядування, як це передбачено рішенням регіональної комісії з ТЕБ та НС (протокол від 11.10.2022 №22)

Упродовж січня фахівці Центру взяли участь у 85 комісійних моніторингових візитах, передусім до закладів продовольчої та непродовольчої торгівлі, соціальних закладів, місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, закладів освіти, які працюють офлайн. При цьому більш як на кожному третьому об’єкті виявлені порушення протиепідемічних вимог, а саме: відсутність антисептиків, розміток дотримання фізичної дистанції в місцях очікування, недотримання маскового режиму персоналом. За результатами моніторингових візитів надані відповідні рекомендації та пропозиції власникам, керівникам об’єктів щодо дотримання протиепідемічних вимог із профілактики захворювання на COVID-19.

 

covid19sait02

Із питань недопущення поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед населення області фахівцями ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проведено понад 2 тисячі бесід та понад 10 лекцій для організованих аудиторій.

Крім того, проводиться постійний оперативний аналіз захворюваності населення на COVID-19, про результати якого інформуються органи влади.

Зазначена робота є одним із пріоритетних напрямів роботи Черкаського ОЦКПХ.

Читайте інформацію на наших ресурсах:

Facebook ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

Telegram-канал ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»