voda u stakan

У рамках здійснення лабораторного моніторингу за якістю та безпечністю питної води Державною установою «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» за період із 9 до 13 січня 2023 року із джерел централізованого водопостачання відібрано та досліджено 175 проб питної води. Із них встановленим нормативам не відповідала 1 (0,6%) проба за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками у комунальному водогоні м. Городище.

За результатами досліджень Центром направлені відповідні пропозиції керівнику КП «Комунальник» Городищенської міської ради та голові Городищенської міської ради щодо проведення необхідних профілактичних заходів.

При повторних дослідженнях якості питної води комунального водогону м. Городище відхилень від встановлених нормативів за мікробіологічними показниками не виявлено.

Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із питною водою, на території області не зареєстровано.

Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує щоденний моніторинг за якістю та безпечністю питної води в області.