Інформація для населення

Вакцинація від COVID-19 є безальтернативною – Президент України

Друк
PDF

Президент України Володимир Зеленський заявив, що альтернативи вакцинації для подолання COVID-19 пандемії та збереження життя немає, та закликав громадян щепитися.

  • “Є усі шанси сподіватись, що 2022 рік може бути останнім для пандемії COVID-19. Для цього потрібен високий рівень охоплення щепленнями. Ми маємо бути вакцинованими, щоб бути здоровими. І це безальтернативно”, – заявив Президент у відеозверненні за підсумками засідання Ради національної безпеки й оборони в понеділок у Києві.

Детальніше...

У 2022 рік ми ввійшли в найвищому стані готовності до хвилі COVID-19 – Віктор Ляшко

Друк
PDF

За оцінками Міністерства охорони здоров’я, в найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Кількість випадків інфікування очікується на рівні 40-60 тисяч осіб на добу. Ці цифри вдвічі вищі за пікові значення минулої хвилі. При цьому, завдяки вакцинації, ми очікуємо на третину менше померлих, ніж на піку минулої хвилі. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до Уряду.
Для підготовки міністерство забезпечило низку підготовчих кроків.

  • «У 2022 році вперше з моменту появи Програма медичних гарантій стартує з 1 січня, – відзначив Віктор Ляшко. – До кінця січня всі заклади матимуть контракти за цією програмою і вчасно отримують оплати за січень та будуть готові до зростання навантаження в піковий період».

Детальніше...

Алгоритм дій у разі отримання позитивного тесту на COVID-19

Друк
PDF

alt

Залишайтесь вдома та обмежте контакти з іншими людьми. Доречно також повідомити людей, з якими ви напередодні мали фізичний контакт, про позитивний результат тестування. До прикладу, працюєте у великому колективі. Це потрібно, щоб унеможливити подальшу передачу вірусу. 

Зв'яжіться зі своїм сімейним лікарем та дотримуйтесь його інструкцій. Національна служба здоров’я (тегнути) вже детально пояснювала, як можна бути на зв’язку зі своїм сімейним лікарем   https://cutt.ly/II6XWrv 

Якщо йдете до лікаря на прийом, то обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту, уникайте великих скупчень людей та тримайте дистанцію. Узгодьте із лікарем час прийому, щоб не чекати в черзі та не поширювати COVID-19. 

Детальніше...

Чим відрізняється бустер та додаткова доза?

Друк
PDF

Бустер подовжує дію COVID-сертифікату, а додаткова доза – ні. Ще більше відмінностей – в інфографіці.

alt

Детальніше...

Хто і як може викликати мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19

Друк
PDF

Як викликати мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19

 

Не можете пересуватися самостійно?
Мешкаєте в маленькій громаді, де немає пункту щеплень?
Хочете, щоб ваш робочий колектив вакцинувався якнайшвидше?

Детальніше...

Як захистити дітей від COVID-19: поради батькам

Друк
PDF

Як захистити дітей від COVID-19: поради батькам.

Нещодавно МОЗ спростило доступ підлітків до вакцинації проти COVID-19. Отримати щеплення вакциною Cominarty від Pfizer можуть всі діти від 12 років ( https://bit.ly/3tUd93j).
Це потрібно для того, щоб захисти дітей від коронавірусної хвороби, оскільки наразі спостерігається підвищення захворюваності серед дітей.

Детальніше...