Групові захворювання

Про групові захворювання на гострі кишкові інфекції та кір в області за перше півріччя 2018 року

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що за перше півріччя 2018 року в області зареєстровано 1581 випадок захворювання на гострі кишкові інфекції, або 127,4 на 100 тис. нас. проти 141,6 у минулому році.

Необхідно зазначити, що з початку 2018 року в області зареєстровано 5 групових захворювання на гостру кишкову інфекцію (мм. Черкаси - 3, Умань - 2), внаслідок яких постраждало 27 осіб, у т.ч. 26 дітей до 15 років. За результатами лабораторних досліджень етіологічним фактором у 4-х був ротавірус, 1 – норовірус. Чотири спалахи виникли у дитячих навчально-виховних закладах, один – у школі.

За 6 місяців 2018 року зареєстровано 189 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 15,2, за аналогічний період минулого року виявлено один випадоккору.Хвороба реєструвалась на 18 адміністративних територіях, зокрема в: Золотоніському – 37 випадків, Жашківському - 36, Городищенському – 25 районах,  м.Черкаси – 19, Канівському районі – 13, м.Умань - 11, К.-Шевченківському - 10, Тальнівському - 9, Лисянському - 7, Черкаському  – 5, Драбівському, Кам’янському, Маньківському по 3 районах, мм. Сміла, Звенигородському та Чорнобаївському районах по 2, м. Ватутіно та Смілянському районі по 1. Серед захворілих осіб – 63 дітей віком 0-17 років.

За звітний період локалізовано та ліквідовано 6 групових захворювань на кір, зокрема зареєстровані в: Золотоніському районі – 3, м.Черкаси, Уманському, Тальнівському районах по 1. Внаслідок яких постраждало 36 осіб, у т. ч. дітей від 0 до 17 років – 14, діагноз лабораторно підтверджений у 26 осіб, не щеплені - 14.

В осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи.

Про групове захворювання на ГКІ серед вихованців молодшої групи №1 ДНЗ (ясла-садок) №73 «Мальвіна»

Друк
PDF

27.02.2018.jpgДержавна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію, яке зареєстроване серед вихованців молодшої групи №1 дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №73 «Мальвіна» Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 57) локалізоване та ліквідоване.

Причиною спалаху могли послужити носії ротавірусу, які були виявлені при обстеженні контактних, через руки дітей при незабезпеченні умов та дієвого контролю збоку персоналу для дотримання та виконання вихованцями правил особистої гігієни, порушення персоналом санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в приміщеннях загального користування групи.

Усі хворі проліковані та виписані у задовільному стані з дитячого інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради.

В ході епідеміологічного розслідування фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, бактеріологічно та вірусологічно обстежено хворих і контактних осіб. Здійснено комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів в осередку групового захворювання, проведено заключну дезінфекцію.

Про групове захворювання на ГКІ серед вихованців молодшої групи №1 ДНЗ (ясла-садок) №73 «Мальвіна»

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що до Черкаського міського відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 16.05.2018 року надійшло 3 екстрених повідомлення про випадки захворювань на гостру кишкову інфекцію серед вихованців молодшої групи №1 дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №73 «Мальвіна» Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 57).

Станом на 16.05.2018 року один хворий з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт неясного ґенезу середнього ступеня важкості» госпіталізований до дитячого інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР, де йому надається відповідна медична допомога. Двоє інших хворих дітей знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Фахівцями Черкаського міського відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України», з метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, контроль якості поточної та заключної дезінфекції.

Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

Про групове захворювання на ГКІ серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради м.Умань

Друк
PDF

27.02.2018.jpgДержавна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію, яке зареєстроване серед учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради м.Умань, вул. Герцена, 26 локалізоване та ліквідоване.

Причиною спалаху могли послужити носії ротавірусу, які були виявлені при обстеженні контактних, недотримання ними правил особистої гігієни, порушення персоналом санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в приміщеннях загального користування школи.

Усі хворі проліковані та виписані у задовільному стані з інфекційного відділення Уманської міської лікарні №3 та Уманської центральної районної лікарні.

В ході епідеміологічного розслідування фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, бактеріологічно та вірусологічно обстежено хворих і контактних осіб. Здійснено комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів в осередку групового захворювання, проведено заключну дезінфекцію.

Про групове захворювання на ГКІ серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів Уманської міської ради

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що до Уманського міськрайонного відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 23.04.2018 року надійшло 7 екстрених повідомлень про випадки захворювань на гостру кишкову інфекцію серед учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради (вул. Герцена, 26, м. Умань).

Станом на 24.04.2018 року всі хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні, де їм надається відповідна медична допомога, нових випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію не реєструвалось.

Фахівцями Уманського міськрайонного відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України», з метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, контроль якості поточної та заключної дезінфекції.

Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.