Інформація для населення

ТУБЕРКУЛЬОЗ - ЗАГРОЗА ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ

Друк
PDF

Туберкульоз - це біда всього людства, яка набувала все більшого поширення, ставши "білою чумою ХІХ - XX століть". Не випадково сухоти були відображені в творах Ф. М. Достоєвського і А.П. Чехова, Ч. Діккенса і А. Дюма, в операх Д. Верді, Д. Пуччіні. На туберкульоз хворіли і померли Леся Українка, А.П. Чехов, Ф. Шопен і багато інших.

В середині XX століття в усьому світі вдалося поліпшити епідеміологічні показники з туберкульозу. Рівень захворюваності в нашій країні до кінця 80-х років був досить низьким. Проте, в останні роки відзначається практично повсюдне зростання кількості хворих. Щорічно, приблизно мільярд людей інфікуються туберкульозом, 8-10 млн. хворіють і до 3-х млн. осіб помирає від цієї інфекції. В Україні з початку 90-х років на тлі зниження життєвого рівня населення відзначається зростання захворюваності, яка до кінця XX-го сторіччя збільшилася більш, ніж у 2 рази.

Туберкульоз - хронічне інфекційне захворювання, з переважною локалізацією запального процесу в легенях. Поряд з легеневими формами захворювання можливий розвиток і позалегеневих форм, оскільки збудник здатний вражати всі органи людини.

Детальніше...

Лістеріоз - маловідома хвороба.

Друк
PDF

Лістеріоз - це рідкісне інфекційне захворювання, що викликається бактеріями, які можуть жити на овочах, продуктах тваринництва, в грунті, сіні, тощо.

Основним розповсюджувачем збудника є гризуни. Свійські тварини і домашня птиця заражаються лістеріозом через корми та воду. Людина може заразитися при вживанні без належної обробки молочної та м'ясної продукції від хворих тварин, немитих овочів і непридатної для вживання води.

Детальніше...

Про порядок проведення робіт із профілактичної дезінфекції, дезінсекції та дератизації

Друк
PDF

У  зв’язку із запитами  підприємств, установ, організацій та громадян області державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здорв’я України» (надалі ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України») інформує, що послуги з дезінфекції, дезінсекції та дератизації відносяться до профілактичних дезінфекційних заходів і входять до діючого «Переліку робіт з підвищеною небезпекою» (п. 37), затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005р. № 15, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 232/10512.

Детальніше...

Сибірка знову нагадала про себе

Друк
PDF

Сибірка – це хвороба, що постійно про себе нагадує. Так, за даними інформагенцій, влітку поточного року на Ямалі (Росія) зафіксований спалах хвороби. Загинуло більше 2-х тисяч оленів, госпіталізовано більше 90 осіб, помер 12-ти річний підліток.

Епідемічна ситуація з сибірки на території України та Черкаської області є відносно благополучною. Проте, в області існують реальні передумови для ускладнення епідемічної ситуації, враховуючи наявність 447 стаціонарно-неблагополучних по сибірці пунктів, порушеннями ветеринарно-санітарних правил утримання та забою тварин, реалізацією м’ясної продукції за межами ринків. Останній випадок захворювання на сибірку людини в області був зареєстрований у м. Звенигородка в 2012 році.

Детальніше...

Криптоспоридіоз та його профілактика

Друк
PDF

Сучасна наукова література вказує на важливість вивчення криптоспоридіозу, як медичної проблеми. Дані щодо зоогеографії цього захворювання свідчать про його широку розповсюдженість серед тварин та людей. Інфекції шлунково-кишкового тракту зареєстровані у всіх вікових групах і на всіх континентах, за винятком Антарктиди. Таке широке поширення захворювання пов'язано з великою кількістю природних резервуарів інфекції, низькою інфікуючою дозою і високою резистентністю збудника до дезінфектантів. В індустріально розвинених країнах ураженість людей складає близько 1-3% та 5-10% - в країнах, що розвиваються.

Детальніше...

Побудова системи громадського здоров’я – один із пріоритетів роботи МОЗ України

Друк
PDF

За повідомленням прес-служби Міністерства охорони здоров’я України - 11 серпня 2016 року в МОЗ України відбулося чергове засідання міжвідомчої експертної робочої групи з міжнародною участю щодо розробки Концепції розбудови системи громадського здоров’я.

Попри кадрові зміни у керівництві Міністерства охорони здоров’я України, побудова системи громадського здоров’я лишається пріоритетним напрямом діяльності відомства. Крім того, як відомо, це зобов’язання, взяте країною у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Детальніше...

Зберігаємо продукти правильно. Профілактика ієрсиніозу.

Друк
PDF

Триває сезон заготівлі овочів і важливо зберегти їх так, щоб не завдати згодом шкоди здоров'ю. Необхідно пам'ятати, що зберігання продуктів в холодильнику або льоху не завжди є гарантією безпеки від інфекції. Існують бактерії, які розмножуються при зниженій температури. Наприклад, ієрсинії можуть розмножуватися при температурі 4-10°C, зберігатися в навколишньому середовищі (ґрунті, воді відкритих водойм), можуть виживати на овочах, різних продуктах харчування, особливо у салатах, що зберігаються після приготування при низькій температурі.

Детальніше...

Контроль за вмістом нітратів в рослинній продукції

Друк
PDF

В даний час на ринки Черкащини в великій кількості надходять продукти рослинного походження, вирощені  в умовах відкритого грунту.

У зв’язку з цим ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» здійснює постійний моніторинг нітратів в плодо-овочевій продукції що реалізується на ринках.

Дослідженню підлягали такі продукти, як груші, кавуни, капуста, картопля, морква, томати, огірки, буряк столовий, цибуля ріпчаста, цибуля перо,  листові овочі; салати, шпінат, щавель, капуста салатна, петрушка, селера, кінза, кріп , дині, перець солодкий, кабачки, гарбузи, яблука,  виноград столових сортів тощо.

За результатами досліджень , проведених в липні – серпні , встановлено, що в зазначеній  продукції вміст нітратів не перевищує  гігієнічні нормативи всановлені в Державних гігієнічних правилах і нормах «Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин  у харчових продуктах».

Слід відзначити, що вживання овочів, що надходять сьогодні на ринок, є безпечними за вмістом нітратів.

Поза цим,  лабораторний центр застерігає жителів області від придбання садо-овочевої продукції на стихійних ринках, де відсутній лабораторний контроль.

         

Обережно, трихінельоз!

Друк
PDF

В Україні за останні 5 років погіршилась епідемічна ситуація з трихінельозу, про що свідчить збільшення випадків захворювання серед людей у 2,7 рази, порівняно з попереднім п'ятиріччям.                                  

У всіх випадках захворюваність пов’язана із вживанням в їжу свинини. Ветеринарно-санітарна експертиза м’яса не проводилася.

В області 2012 році у Чорнобаївському районі зареєстровано 1 випадок трихінельозу.

Що ж це за хвороба - трихінельоз?

Детальніше...

Туляремія – це небезпечно!

Друк
PDF

Туляремія - це природно-вогнищеве, гостре інфекційне захворювання, яке викликається бактеріями, що тривалий час можуть існувати у зовнішньому середовищі. Інфекція активна цілий рік, але близько 80% випадків фіксуються влітку та восени. Частота захворюваності у чоловіків у два рази вище, ніж у жінок. Основним фактором ризику інфікування є професійна діяльність (рибальство, мисливство, сільське господарство)

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.