m Інформація для населення

Інформація для населення

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 707 випадків коронавірусної інфекції, 28 хворих померло та 552 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань,Золотоніському,Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 553 зразка біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2181

- Зареєстровано нових випадків підозри– 11

- Підтверджено за добу - 12

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 695 випадків коронавірусної інфекції, 26 хворих померло та 536 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 488 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2169

- Зареєстровано нових випадків підозри– 26

- Підтверджено за добу - 17

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 678 випадків коронавірусної інфекції, 26 хворих померло та 519 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 357 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2142

- Зареєстровано нових випадків підозри– 28

- Підтверджено за добу - 8

ПРО ЕПІДЕМІЧНУ СИТУАЦІЮ З ЛЕПТОСПІРОЗУ В УКРАЇНІ ТА ОБЛАСТІ

Друк
PDF

Лептоспіроз — гостра бактеріальна хвороба, спричинена патогенними видами лептоспір. Це найпоширеніший зооноз, що вражає понад 1 мільйон населення у всьому світі щорічно, і, як очікується, стане більш поширеним в результаті глобального потепління. Поширеність цієї інфекції забезпечує велика кількість тварин, які переносять лептоспіри (носії) і забруднюють ними навколишнє середовище через сечу. Групою підвищеного ризику захворювання на лептоспіроз є особи, які за родом своєї діяльності контактують з тваринами працюють на сільськогосподарських угіддях, особливо на зволожених місцевостях (рисові поля, заготовка сіна та ін.), користуються водоймами (купання, ловля риби та ін.), а також для працівників служб каналізування, фахівців ветеринарної медицини, військовослужбовців, в тому числі у зонах ведення воєнних операцій.

Детальніше...

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 670 випадків коронавірусної інфекції, 26 хворих померло та 517 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 248 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2117

- Зареєстровано нових випадків підозри–11

- Підтверджено за добу - 8

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 653 випадків коронавірусної інфекції, 26 хворих померло та 506 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 655 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2081

- Зареєстровано нових випадків підозри– 22

- Підтверджено за добу - 8

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 645 випадків коронавірусної інфекції, 26 хворих померло та 478 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м.Черкаси, Cміла, Умань,Золотоніському,Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 364 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2059

- Зареєстровано нових випадків підозри– 20

- Підтверджено за добу – 0.

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 645 випадків коронавірусної інфекції, 25 хворих померло та 475 хворих одужали. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 172 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2339

- Зареєстровано нових випадків підозри– 16

- Підтверджено за добу - 3

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 642 випадки коронавірусної інфекції, 24 хворих померло та 458 хворий одужав. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м. м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 29 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 2023

- Зареєстровано нових випадків підозри– 0

- Підтверджено за добу - 0

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 627 випадків коронавірусної інфекції, 23 хворих померло та 441 хворий одужав. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 571 зразок біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 1993

- Зареєстровано нових випадків підозри– 27

- Підтверджено за добу - 11

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 616 випадків коронавірусної інфекції, 22 хворих померло та 431 хворий одужав. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м. м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 575 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 1966

- Зареєстровано нових випадків підозри– 21

- Підтверджено за добу - 2

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 614 випадків коронавірусної інфекції, 22 хворих померло та 426 хворих одужало. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м. м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 506 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 1946

- Зареєстровано нових випадків підозри– 25

- Підтверджено за добу - 9

БЕРЕЖІТЬ СВОЇХ БАТЬКІВ ВІД COVID-19

Друк
PDF

Коронавірусна інфекція (COVID-19) — вірусне зооантропонозне захворювання, спалах якого на сьогодні має пандемічні масштаби поширення у всьому світі. Хвороба характеризується перебігом у вигляді гострої вірусної інфекції з ураженням верхніх відділів респіраторного тракту (звичайна застуда), яка може переходити у тяжку форму пневмонії та задухи із ризиком смерті, особливо у літніх людей та тих хто страждає від хронічних хвороб. Генетичним аналізом доведено, що коронавірус (SARS-CoV-2) має ідентичність з вірусом кажанів та вірусом SARS-CoV, який викликає атипову пневмонію. У довкіллі коронавіруси (SARS-CoV-2) нестійкі, поза організмом залишаються життєздатними від 3 годин до 4 днів в залежності від поверхні об’єкта та чутливі до найпростіших дезінфікуючих засобів.

Інфекція (COVID-19) поширюється від людини до людини повітряно - крапельним шляхом (при кашлі, чханні, розмові, поцілунках тощо), повітряно – пиловим та контактним шляхом. Джерело інфекції - хворий або носій коронавірусу.

Інкубаційний період хвороби становить від 3 до 14 днів, в середньому кожна інфікована людина потенційно передає вірус ще 2,2 особам.

Найпоширенішими початковими симптомами хвороби є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в окремих випадках - діарея або кон'юнктивіт. Специфічне лікування відсутнє.

При інфікуванні спостерігається різна структура клінічного прояву: 81% інфікованих людей мають легкі випадки COVID-19; 13,8% – важку хворобу; 4,7% – критичний стан (поліорганна недостатність) і 2,3% - летальних випадків. В Україні 70% смертей від COVID-19 припадає на людей віком від 60 років.

ВООЗ повідомила, що 95% тих, хто помер від COVID-19 у Європі, були людьми віком 60 років і більше. При цьому важливо розуміти, що люди похилого віку не є основним джерелом поширення інфекції: вони — її головні жертви. Головними причинами високої уразливості людей похилого віку до збудника COVID-19 називають знижений імунітет і супутні захворювання.

Щоб зробити себе, своїх літніх батьків менш вразливим до коронавірусу SARS-CoV-2 потрібно використовувати засоби індивідуального захисту, особливо у людних місцях, мити руки; уникати близьких контактів з хворими, збалансовано харчуватись; пити достатню кількість рідини; провітрювати та зволожувати приміщення; вести здоровий спосіб життя; подбати про достатню кількість сну; не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження тощо. Літнім людям краще відмовитися від подорожей та залишатися вдома, щоб знизити ризик інфікування.

При початкових симптомах хвороби потрібно обов’язково звернутись до свого сімейного лікаря. Пам’ятайте - пізнє звернення за медичною допомогою може сприяти більш тяжкому перебігу хвороби та розвитку ускладнень, особливо у людей старшого віку.

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 605 випадків коронавірусної інфекції, 21 хворий помер та 408 хворий одужав. Захворювання зареєстровані на 22 адмінтериторіях в м.м. Черкаси, Cміла, Умань, Золотоніському, Городищенському, Кам’янському, Лисянському, Канівському, Смілянському, Звенигородському, Маньківському, Черкаському, Уманському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївському, Шполянському, Монастирищенському, Христинівському, Звенигородському, Жашківському та Тальнівському районах. За добу досліджено 283 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також контактні особи, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано підозрілих випадків - 1930

- Зареєстровано нових випадків підозри– 30

- Підтверджено за добу - 2

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.