Інформація для населення

Про результати моніторингу дитячих оздоровчих закладів впродовж літнього сезону 2017 року

Друк
PDF

0509.jpgЗ початку підготовки   та впродовж оздоровчого сезону  фахівцями відділів та відділень ДУ"Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України"  відібрано та  досліджено     - 786 проби питної води  за мікробіологічними показниками та 789 проби  за санітарно-хімічними показниками, не відповідали гігієнічним вимогам  64 (8,1%) та 67 (8,4%)  проб  відповідно, зокрема за вмістом нітратів та по  загальній жорсткості (Тальнівський, Жашківський, Золотоніський, Звенигородський, Шполянський райони).

Досліджено 514 страв на калорійність, з них 14 страв не відповідали вимогам нормативної документації (Монастирищенський, Жашківський, Маньківський, Христинівський райони), 526 проб кулінарних виробів на   бактеріологічне забруднення, з них 17 (3,2,%) проби  не відповідали гігієнічним вимогам (Уманський, Монастирищенський, Жашківський райони). Досліджено 4856 змивів   на бактерії  групи кишкової палички, з них  101 (2,0%) позитивний (Жашківський, Черкаський, Городищенський, Монастирищенський, Звенигородський райони).

Відібрано та досліджено 46 проб  води водойм за санітарно - хімічними показниками, 86 - за мікробіологічними показниками, відхилення від гігієнічних нормативів у  6 (13,0%) та 3 (3,4%) пробах  відповідно (Чорнобаївський, Уманський, Золотоніський райони ).

Зареєстровано шість випадків захворювання на ботулізм, потерпіло 7 осіб

Друк
PDF

бот0820177.jpgЗа 8 місяців 2017 року Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» в області зареєстровано шість випадків захворювання на ботулізм, потерпіло 7 осіб, троє з яких померли.

Останній випадок зареєстровано у 27-річного мешканця м. Корсунь-Шевченківський, який вживав консервований паштет із свинячої голови домашнього  приготування без термічної обробки. Паштет був виготовлений родиною хворого наприкінці травня 2017 року, вочевидь з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання на ботулізм.

Після звернення за медичною допомогою до лікаря-окуліста зі скаргами на порушення зору, він направлений до лікаря-інфекціоніста. Після встановлення діагнозу «ботулізм» хворий був госпіталізований до інфекційного відділення Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні.

На сьогоднішній день хворий продовжує лікування в інфекційному стаціонарі.

Відібрано кров на наявність ботулотоксину, яку направлено на дослідження до бактеріологічної лабораторії обласного лабораторного центру.

Ще раз звертаємо увагу: аби запобігти захворюванню, слід дотримуватись головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, в тому числі м’ясних та рибних консервів, в’ялених і копчених виробів з риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою при появі перших ознак захворювання.

Щодо впровадження в практичну діяльність методу імуноферметного виявлення норовірусів

Друк
PDF

норовіруси082017.jpg

Вірусологічною лабораторією ДУ «Черкаський обласний  лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» впроваджено в практичну діяльність метод імуноферметного виявлення норовірусів у фекаліях хворих та контактних осіб.

Норовіруси визнані другим за значенням після ротавірусів етіологічним агентом масових захворювань на гострі кишкові інфекції. Вони спричиняють  до 90%  спалахів ГКІ у різних країнах світу та вражають населення всіх вікових груп. При спорадичний захворюваності найбільше хворіють діти до 5 років.

Норовірусна інфекція – гостра кишкова інфекція з фекально – оральним  і повітряно-капельним  механізмом, спричинена  РНК – норо вірусами. Джерело збудника – хвора людина, вірусоносій. Інкубаційний період короткий 12-48 год, може тривати і до 60 год. В більшості випадків клінічна симптоматика НВІ є типовою для ГКІ.

Сучасна лабораторна діагностика норо вірусної інфекції ґрунтується на застосуванні експресних методів , які дозволяють виявити геномний матеріал збудника безпосередньо  у клінічному матеріалі.

 Вартість дослідження складає 47-27 грн. (з ПДВ.)

 Звертатись за адресою: м. Черкаси, вул. Волкова, 3, вірусологічна лабораторія. Тел. 36-07-17 (завідувач лабораторією Федорченко Наталія Федорівна)

Графік роботи вірусологічної лабораторії:

понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.12 год.

(обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.)

Про випадок захворювання на ботулізм у мешканця Корсунь-Шевченківського району

Друк
PDF

ботулзм201708.jpgВ області зареєстровано п’ятий випадок захворювання на ботулізм у 55-річного мешканця Корсунь-Шевченківського району.

Хворий вживав консервовану домашню ковбасу, залиту смальцем, без термічної обробки. Консерви вочевидь були приготовлені з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання.

Ситуацію ускладнило те, що хворий звернувся за медичною допомогою лише на 3-й день після вживання зараженого продукту. Тому тривалий час його стан залишався важким. Після введення протиботулінічної сироватки самопочуття хворого покращилося, на сьогоднішній день він продовжує лікування в терапевтичному відділенні стаціонара.

Діагноз ботулізм встановлено клінічно та підтверджено лабораторно – в крові хворого виявлено ботулотоксин типу В.

Ще раз звертаємо увагу: аби запобігти захворюванню, слід дотримуватись головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, в тому числі м’ясних консервів, в’ялених і копчених виробів з риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

Про випадок отруєння неїстівними грибами

Друк
PDF

гриби082017.jpgВ області зареєстровано другий випадок отруєння неїстівними грибами. Цього разу воно пов’язане із вживанням в їжу грибів сироїжок, відварених та смажених.

Вочевидь, потерпілий, мешканець с. Дубіївка Черкаського району, збираючи гриби біля села, переплутав сироїжки з блідою поганкою, що призвело до отруєння.

На сьогоднішній день хворий знаходиться на лікуванні у Черкаській центральній районній лікарні, до якої він звернувся після появи перших ознак захворювання (нудота, блювота, діарея).

Що потрібно знати про Коксакі інфекцію?

Друк
PDF

коксакі_201708.jpgВіруси Коксакі широко розповсюджені серед здорового населення і в об’єктах довкілля (в воді водоймищ, стічній воді), і рідко викликають клінічні прояви. Вагоме значення при цьому мають фактори реактивності організму. При його зниженні віруси проявляють патогенність для людей різного віку, однак частіше хворіють діти.  Захворювання мають декілька клінічних синдромів: пов’язаних з ураженням травного каналу та дихальних шляхів (діарея, запалення верхніх і нижніх дихальних шляхів, стоматити, герпангіни); ураження центральної нервової системи (поліомієлітоподібні захворювання, асептичний менінгіт); міокардити, ендокардити, перикардити. Дискутується роль Коксакі вірусів у виникненні інфарктів міокарду.

Не рідко інфекція протікає з незначними клінічними проявами у вигляді легкого грипу («літній грип», «трьохденна лихоманка»). Можливі прояви орхіту, лімфоаденопатії, спленомегалії. У новонароджених дітей віруси викликають міокардити та енцефаломіокардити. Як правило, всі ці форми мають доброякісне протікання і закінчуються повним одужанням.

Джерелом інфекції є хворі люди, в більшості випадків, основну роль відіграють люди з безсимптомними формами захворювання, кількість яких переважає кількість хворих з вираженою клінікою.

Основний механізм передачі інфекції фекально-оральний, однак не виключений повітряно-крапельний та пиловий. Віруси потрапляють в дихальний або кишковий тракт, розмножуються в глоткових лімфатичних вузлах (особливо мигдалинах) та пейєрових бляшках кишковика, потім потрапляють в регіональні лімфовузли де далі всмоктуються в кров’яне русло. В цей період починається стадія віремії. Віруси розмножуються також у внутрішніх органах (печінка, нирки, підшлункова залоза), період триває 4-5 днів. Характеризується підвищенням температури тіла, з’являється лихоманка, озноб, висип, блювота, діарея або симптоми серозного менінгіта та міалгії.

Віруси Коксакі поширені повсюдно, зростання захворюваності відзначають в літньо-осінні місяці. Хвороба проходить протягом двох тижнів.  Однак, дуже небезпечними є його симптоми, зокрема висока температура та діарея і, особливо, можливі ускладнення. Тож медики наполегливо радять при перших ознаках звернутися до лікаря.

Наразі немає вакцини від вірусів Коксакі, тож  профілактика полягає у стандартних правилах гігієни, наприклад, ретельне миття рук після туалету та перед їжею, якщо ви знаєте про небезпеку, то краще не контактувати із забрудненою водою та інфікованими людьми.

Лабораторна діагностика Коксакі інфекції:

- Виявлення РНК вірусу методом ПЛР.

- Виділення штаму вірусів Коксакі на культурі клітин.

Такі дослідження проводяться у вірусологічній лабораторії ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України». Матеріалом для дослідження є проба фекалій від хворого на початку захворювання та впродовж двох тижнів хвороби. Термін дослідження складає 5 годин та коштує 132 грн.81 коп.

Гриби та небезпека поруч!

Друк
PDF

гриби_2017_б.jpgУ Черкаському районі у с. Мошни зареєстровано 1  смертельний випадок отруєння грибами. Отруєння пов’язане із вживанням у відвареному вигляді грибів зонтиків.

Найчастіше отруєння обумовлені вживанням в їжу грибів блідої поганки (у 95 %), яка помилково сприймаються за їстівні печериці, сироїжки або гливи. Також стається чимало випадків, пов’язаних із вживанням таких видів грибів, як рядовка отруйна, печериця жовтошкіра, строчки, гриб-парасолька, опеньок несправжній тощо.

Отруїтися можна і їстівними грибами, оскільки у грибів є властивість акумулювати, тобто втягувати в себе, як губка, хімічні речовини, ядохімікати, радіонукліди.

Симптоми отруєння грибами – нудота, блювота, біль у животі, пронос, з’являються через 1-4 години залежно від виду грибів, віку та стану здоров’я потерпілого, від кількості з’їдених грибів. Смерть може настати через 5-10 днів. При перших ознаках отруєння необхідно викликати швидку медичну допомогу, а до її приїзду – промити шлунок.

Щоб запобігти виникненню випадків отруєнь грибами, ДУ«Черкаський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»  звертається до населення міста та області з попередженням та проханням :

- найкраще відмовтесь від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, а споживайте штучно вирощені печериці, гливи;

- ніколи не вживайте в їжу незнайомі гриби;

- пам’ятайте, що найчастіше бувають отруйними пластинчаті гриби;

- не купуйте дикорослі гриби на стихійних ринках;

- не куштуйте сирі гриби на смак;

- не довіряйте сумнівним методам перевірки грибів на отруйність (цибулина, срібна ложка та ін.);

- не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок.

ПАМ’ЯТАЙТЕ :

Гриби, навіть їстівні, несуть небезпеку, вони не є продуктом першої життєвої необхідності, без них можна обійтися, без них можна прожити !

Не ризикуйте здоров’ям та життям своїм та своїх рідних ! 

Щодо результатів лабораторних досліджень повітря та грунту на трасі Н-16

Друк
PDF

dobr.jpg

На звернення Уманської районної державної адміністрації та Управління ДСНС України у Черкаській області щодо розлитої хімічної речовини, яка має різкий неприємний запах сірководню на трасі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань в районі с.Доброводи Уманським міськрайонним відділом Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» 31.07.2017 р. проведено лабораторні дослідження атмосферного повітря, за результатами якого перевищень допустимих рівнів не виявлено.

Поза цим відібрано З проби грунту на визначення мікробіологічних, паразитологічних показників та щкідливих речовин.

Дана ситуація знаходиться на контролі ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Специфіка праці в умовах жаркого періоду

Друк
PDF

жара_2017.jpgЗ початком літа в нашій країні вже встановилась по справжньому жарка погода. На багатьох робочих місцях температура повітря перевищує встановлені нормативи для теплого періоду року. Таким чином при перебуванні на відкритих майданчиках опромінюється майже уся поверхня тіла людини, тепло діє і через підошву взуття при перебуванні на нагрітих поверхнях і теплове навантаження знаходиться на рівні екстремальних величин. Підвищена температура повітря і недостатність рідини в організмі може привести до перегрівання. Клінічна картина захворювання: головний біль, запаморочення, порушення серцево-судинної діяльності, непритомність, а в тяжких випадках – смерть. Що робити, якщо на робочому місці температура повітря до 30 0С і як зберегти своє здоров’я в умовах жари ?

Одним з основних засобів профілактики запобігання теплових ударів, перегрівання і формування патологічних реакцій при роботі в умовах спеки відносяться організаційні заходи щодо раціоналізації режиму праці і відпочинку.

Під час роботи на відкритих майданчиках слід розподіляти виробниче навантаження  з урахуванням сонцестояння. Сонце в зеніті обумовлює нагріваючий ефект від інфрачервоного випромінювання.

Детальніше...

Вплив на організм людини нітратів в ранніх кавунах та динях

Друк
PDF

кавуни_ХОМЕНКО.jpgСьогодні ринки і магазини переповнені кавунами та динями, хоча традиційний сезон для них починається на початку серпня. Через зміну клімату, нераціональне застосування пестицидів та агрохімікатів кавуни та дині масово дозрівають в усіх регіонах України і з’являються на полицях магазинів та на ринках уже на початку липня.

Кавуни і дині, які доспіли на початку липня можуть містити усередині усю різноманітність нітратів, пестицидів, важких металів і навіть радіонуклідів. Вживання ранніх баштанних овочів з такими «добривами» навіть у абсолютно здорової людини може спровокувати гостре отруєння, гострі кишкові інфекції, розлади шлунково-кишкового тракту та ін..

Чим вища концентрація цих речовин, тим небезпечнішим стає  продукт для вашого здоров’я.

 Дослідженнями доведено, що саме овочі є основним харчовим джерелом нітратів – 65-70%  нітратів харчових продуктів надходить з овочами та ягодами.

Допустима добова доза нітратів для дорослої людини встановлено на рівні 5 мг/кг, а для дітей раннього віку — 2,5 мг/кг.

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.