Інформація для населення

Обережно – кліщі!

Друк
PDF

З початком весни і настанням теплих та погожих днів кожен прагне до спілкування з природою. Сприятливий вплив такого спілкування на організм людини незаперечний. Проте, в природі у відпочиваючих з’являється один маленький ворог – кліщ. Укус кліща фактично невідчутний, адже його слина містить анестезуючу речовину.

Детальніше...

Що ми знаємо про туберкульоз?

Друк
PDF

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я вдень, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про відкриття збудника туберкульозу. У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом і рекомендувала нову стратегію боротьби з хворобою, яка успішно запроваджується у більш ніж 180 країнах світу.

Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби.

Детальніше...

Щоб не заразитися глистами.

Друк
PDF

Вживаючи в їжу овочі, ягоди, зелень та недотримуючись  санітарно-гігієнічних правил, ми можемо заразитися глистами - аскаридами (людини, собаки), волосоголовцями, які викликають захворювання на аскаридоз,  трихоцефальоз і токсокароз.

У 2015 році в області зареєстровано 93 випадки аскаридозу, реєструються поодинокі випадки токсокарозу. 

Детальніше...

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.