m Інформація для населення

Інформація для населення

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо,що станом на 9 годину 20.08.2020 в області зареєстровано 1200 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 37 хворих. Одужали 861 хворий, за останню добу - 19. За добу підтверджено 25нових випадків COVID-19 (м. Черкаси - 9, Городищенський – 1, Корсунь-Шевченківський - 7, Черкаський - 1, Уманський - 1, Лисянський-2, Тальнівський - 1, Маньківський - 1, Звенигородський - 1,Смілянський - 1 райони). Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 780 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 56703 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 3086

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 29

- Підтверджено за добу - 25

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 9 годину 19.08.2020 в області зареєстровано 1175 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 37 хворих. Одужали 842 хворих, за останню добу - 7. За добу підтверджено 8 нових випадків COVID-19 (м. Черкаси - 1, Городищенський – 2, Канівський - 2, Черкаський - 1, Уманський - 1, Шполянський - 1 райони). Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 919 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 55923 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 3057

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 23

- Підтверджено за добу - 8

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 9 годину 18.08.2020 в області зареєстровано 1167 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 37 хворих. Одужали 835 хворих, за останню добу - 14. За добу підтверджено 2 нових випадків COVID-19 (м. Черкаси - 2). Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 613 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 55171 лабораторне дослідження.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 3034

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 21

- Підтверджено за добу – 2.

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 1165 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 37 хворих. Одужали 816 хворих, за останню добу - 2. За добу підтверджено 17 нових випадків COVID-19 ( м. Черкаси-8, м. Сміла - 1, Канівський - 2, Шполянський - 3 Городищенський - 1, Чигиринський - 1, Драбівський - 1 райони). Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 61 зразок біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 54558 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 3013

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 14

- Підтверджено за добу - 17

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 975 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 760 хворих, за останню добу - 13. За добу підтверджено 6 нових випадків COVID-19 (м. Сміла-3, Жашківський - 1, Корсунь-Шевченківський – 1, Монастирищенський -1 райони). Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 800 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 48779 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2722

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 26

- Підтверджено за добу - 6

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 969 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 747 хворих, за останню добу - 10. За добу підтверджено 10 нових випадків COVID-19 (м. Черкаси - 6, Смілянський -3, Тальнівський - 1 райони). Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 410 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 47979 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2696

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 39

- Підтверджено за добу - 10

Про тестування осіб на COVID-19

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з 10.08.2020 року запроваджує на платній основі проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР для осіб , які бажають достроково припинити самоізоляцію у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів виїзду на тимчасово окуповані території у Донецькій, Луганській областях, Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та виїзду з них та осіб, які виїжджають за межі України.

Забір матеріалу для ПЛР-тестування буде проводитись на лабораторній базі по вул. Пилипенка , 5, кімната №104, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 14.00 години. Вартість одного дослідження згідно прейскуранту становить 851грн. 77 коп. Телефон для довідок 63-65-91.

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» має доступ до Електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями, що дає змогу отримувати результати досліджень в он-лайн формі.

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 959 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 737 хворих, за останню добу - 7. За добу підтверджено 4 нових випадків COVID-19 в м. Черкаси - 2, Городищенський район - 2. Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 322 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 47569 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2657

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 14

- Підтверджено за добу - 4

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 955 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 729 хворих, за останню добу - 12. За добу підтверджено 1 новий випадок COVID-19 в м. Умань. Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 384 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 47247 лабораторних досліджень

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2643

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 27

- Підтверджено за добу - 1

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 954 випадки коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 717 хворих, за останню добу - 1. За добу підтверджено 5 нових випадків COVID- (м. Черкаси - 3, Маньківський - 1, Канівський - 1 райони). За добу досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 85 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 46866 лабораторне дослідження

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2618

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 4

- Підтверджено за добу - 5

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 924 випадки коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 713 хворих, за останню добу - 13. За добу підтверджено 5 нових випадків COVID-19, (м. Черкаси - 3, Смілянський - 1, Драбівський - 1 райони). За добу досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 707 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 45601 лабораторне дослідження

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2586

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 25

- Підтверджено за добу - 5

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 919 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужали 701 хворий, за останню добу - 20. За добу підтверджено 9 нових випадків COVID-19, (Христинівський -5, Маньківський-3, Звенигородський-1 райони ). За добу досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 704 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 44437 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2561

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 23

- Підтверджено за добу - 9

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 910 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужало 678 хворих, за останню добу - 13. За добу підтверджено 4 нових випадків COVID-19, (м.Черкаси - 4 ). За добу досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 538 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 43733 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2538

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 14

- Підтверджено за добу - 4

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що в області зареєстровано 906 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 36 хворих. Одужало 665 хворих, за останню добу - 10. За добу підтверджено 4 нових випадків COVID-19, (м. Черкаси-3, Драбівський район - 1). За добу досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 538 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 43733 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 2524

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри– 28

- Підтверджено за добу - 4

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.