Інформація для населення

Як попередити захворювання на особливо небезпечні інфекції серед населення області

Друк
PDF

оні11122018.jpgВ перелік особливо небезпечних інфекцій входять ті захворювання, які відрізняються особливою епідемічної небезпекою, тобто здатні масово поширюватися серед населення. Також вони характеризуються тяжким перебігом, високим ризиком летальності і можуть становити основу біологічної зброї масового ураження. 

Відповідно до розпорядження Голови облдержадміністрації від 23.11.2018 року «Про затвердження регіонального плану цивільного захисту населення області» ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» постійно проводиться профілактична робота щодо попередження захворювання населення на особливо небезпечні інфекції, своєчасного виявлення  носіїв цих інфекцій.

З метою попередження епідускладнень по холері здійснюєьться моніторинг за циркуляцією збудника холери в об’єктах довкілля. Обов’язковому бактеріологічному дослідженню підлягає вода відкритих водоймищ в зонах санітарної охорони водозабору для централізованого водопостачання та в місцях масового рекреаційного водокористування. Обстежуються на холеру хворі з тяжкими формами гострих кишкових інфекцій, особи з дисфункцією кишкового тракту. В поточному році лабораторією особливо небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру при дослідженні проб води збудник холери не виділявся.

Необхідно знати, що при появі перших ознак холери (пронос, блювання) слід негайно звернутися до лікаря. Своєчасно розпочате лікування дасть змогу запобігти розвиткові хвороби, а негайна ізоляція хворого – поширенню холери серед оточуючих.

Слід дотримуватись правил особистої гігієни: мити руки перед вживанням їжі, правильно зберігати харчові продукти, ретельно мити та обливати окропом фрукти й овочі.

Холерний вібріон дуже чутливий до слабких розчинів кислот. Отже, воду перед уживанням можна трохи підкислити лимонним соком.

Детальніше...

Консервована отрута!

Друк
PDF

9a7062d21b14086b6cb05886c67d703e_148651.jpgУ зв’язку з випадками отруєнь в області консервованими грибами Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжується моніторинг отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 06.12.2018 р. зареєстровано отруєння дикорослими грибами 28-річної мешканки м. Умань внаслідок вживання консервованих маслюків домашнього приготування, зібраних восени у лісі біля с. Торговиця Кіровоградської області.

Перші симптоми отруєння (нудота, блювота, біль у животі, діарея) з’явились на ранок наступного дня. Після звернення за медичною допомогою постраждала доставлена до Уманської міської лікарні та госпіталізована.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворої. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для застосування заходів в межах повноважень.

І знову отруєння грибами

Друк
PDF

gribi_gruzdi.jpgДержавною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжується моніторинг за станом отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 22.11.2018 р. зареєстровано отруєння дикорослими грибами пенсіонерки з с. Княжа Звенигородського району, яка вживала гриби грузді солені домашнього приготування, що назбирала у Княжинському лісі.

Перші симптоми отруєння (нудота, блювота, біль у животі, діарея) з’явились на ранок наступного дня. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждала доставлена до Звенигородської центральної районної лікарні та госпіталізована до реанімаційного відділення стаціонару.

Також отруїлася грибами сімейна пара з Умані. Молоді люди вживали гриби опеньки (заморожені), відварені і смажені, зібрані в лісі біля села Громи Уманського району. У легкому стані 23.11.2018 о 09.00 год. постраждалі госпіталізовані до терапевтичного відділення Уманської міської лікарні.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворої. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Для вживання заходів про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

           

Курси удосконалення помічників лікаря-епідеміолога

Друк
PDF

46513747_2170070736361221_7543981172045381632_n.jpgВідділом післядипломної освіти Черкаської медичної академії, на базі Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведені місячні курси удосконалення помічників лікаря-епідеміолога, які працюють у лікувально-профілактичних закладах області.

Викладачі, лікарі-епідеміологи з вищою кваліфікаційною категорією Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», у відповідності до програми затвердженої Міністерством охорони здоров’я України, провели теоретичні та практичні заняття з актуальних проблем епідеміології та методології здійснення епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами в сучасних умовах.

Після успішної здачі іспиту усі 25 слухачів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за спеціальністю «Епідеміологія».

Ботулізм - це небезпечно!

Друк
PDF

ботулізм16112018.jpgДержавна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України інформує:

В області зареєстровано восьмий випадок захворювання на ботулізм у 39-річного мешканця м.Кам’янка Черкаської області.

Хворий вживав консервоване домашнє сало з проріззю, виготовлене власноруч влітку поточного року, без термічної обробки. Продукт вочевидь був приготовлений з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання.

Ситуацію ускладнило те, що хворий звернувся за медичною допомогою до Кам’янської центральної районної лікарні лише на 4-й день після вживання зараженого продукту. Для уточнення діагнозу хворого було направлено до Черкаської обласної лікарні, після встановлення діагнозу «ботулізм» 14.11.2018 року він госпіталізований до Черкаської міської інфекційної лікарні.

Після введення ботулінічного антитоксину самопочуття хворого покращилося, на сьогоднішній день він продовжує лікування в дорослому інфекційному відділенні стаціонару.

Діагноз ботулізм встановлено клінічно та підтверджено лабораторно – в крові хворого виявлено ботулотоксин типу В.        

Ще раз звертаємо увагу: аби запобігти захворюванню, слід дотримуватись головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, в тому числі м’ясних консервів, в’ялених і копчених виробів з риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

Смерть у кошику

Друк
PDF

н14112018.jpgДержавна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє про другий летальний випадок отруєння грибами на Черкащині.

Потерпіла внаслідок отруєння дикорослими грибами 55-річна мешканка с. Мошни Черкаського району померла 12.11.2018 року. у Черкаській центральній районній лікарні. Жінка потрапила до реанімації після вживання смажених лісових шампіньйонів, серед яких, вочевидь, була бліда поганка. Незважаючи на проведену інтенсивну терапію, врятувати життя хворої не вдалося.

Станом на 13.11.2018 року у Черкаській області зареєстровано 35випадків отруєнь неїстівними грибами з 57потерпілими (49дорослих та 8 дітей віком до 18 років), 2 – летальних (дорослі).

Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Для вживання заходів про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Отруєння грибами у с.Чорнявка

Друк
PDF

гриби13112018.jpgДержавною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжується моніторинг за станом отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 12.11.2018 р. зареєстровано отруєння дикорослими грибами пенсіонерки з с. Чорнявка Черкаського району, яка вживала гриби сироїжки, що назбирала в лісі біля села.

Перші симптоми отруєння (нудота, блювота, біль у животі, діарея) з’явились через дві години після вживання грибів. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждала доставлена до Черкаської центральної районної лікарні та госпіталізована до терапевтичного відділення стаціонару.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворої. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Для вживання заходів про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Новий випадок отруєння грибами

Друк
PDF

12112018.jpgДержавною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжується моніторинг за станом отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 08.11.2018 р. зареєстровано отруєння дикорослими грибами пенсіонерки з с. Мошни Черкаського району, яка вживала гриби шампіньйони дикі, що назбирала на території біля Черкаської районної лікарні у с.Мошни.

Перші симптоми отруєння (нудота, блювота, озноб, запаморочення) з’явились через дві години. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждала доставлена до Черкаської районної лікарні та госпіталізована до терапевтичного відділення стаціонару.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Для вживання заходів про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Ще одне отруєння грибами

Друк
PDF

гриби07112018.jpgДержавною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжується моніторинг за станом отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 03.11.2018 р. зареєстровано отруєння пенсіонерки з м. Умань, яка вживала гриби рядовки, що назбирала в лісі біля села Городецьке Уманського району.

Перші симптоми отруєння (нудота, блювота, озноб, запаморочення) з’явились через декілька годин. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждала доставлена до Уманської міської лікарні та госпіталізована до терапевтичного відділення стаціонару.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Для вживання заходів про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Отруєння грибами продовжуються

Друк
PDF

гриби_31102018.jpgДержавна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснює постійний моніторинг отруєнь дикорослими грибами в області.

З початку грибного сезону у Черкаській області зареєстровано 33 випадки отруєнь грибами з 55 потерпілими (47 дорослих та 8 дітей віком до 18 років), 1 – летальний (дорослий).

Інформація щодо стану отруєнь грибами направляється в органи влади та місцевого самоврядування, Державну службу з надзвичайних ситуацій та Держпродспоживслужбу для відповідного реагування та застосування заходів щодо попередження отруєнь.

Детальна інформація з даного питання подається для подальшого висвітлення в засобах масової інформації, радіо, телебаченні та на офіційному сайті Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Для запобігання отруєнню грибами ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» застерігає мешканців міста та області утриматись збирання та споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, особливо дітям та літнім людям, і радить своєчасно звертатися за медичною допомогою при виникненні симптомів отруєння.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.