333

Останнім часом жителі Черкащини стали помічати задимленість та туманність, зумовлену імлою.

Імла – явище, повязане із забрудненням повітря внаслідок конденсації водяної пари, краплин вологи, підвішених частинок пилу, диму, гарі.

Зважаючи на це, Державною установою «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» організовано щоденний моніторинг атмосферного повітря в містах та районах області, зокрема 24.08.2022 року лабораторіями Центру проведено 48 досліджень атмосферного повітря, відхилень не виявлено.

Показники радіаційного фону по області становлять від 0,11 до 0,17 мкЗв/год, що знаходиться в межах природніх значень.

З метою зменшення негативного впливу імли (у випадку її появи) на здоров’я населення Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» рекомендує:

  1. Слідкувати за оголошеннями та прогнозом офіційних органів влади щодо якості атмосферного повітря. Якщо ситуація несприятлива, залишайтеся вдома, зачиніть вікна і двері, увімкність системи кондиціонування та очищення повітря.
  2. Якщо потрібно вийти на вулицю, наприклад, попрямувати в укриття, вдягніть захисні окуляри і маску/респіратор.
  3. Проводьте вологе прибирання щонайменше раз на добу.

Першими ознаками негативного впливу смогу можуть бути першіння в горлі, подразнення слизових носа, очей, утруднене дихання.

Особливо це небезпечно для людей, які страждають на захворювання органів дихання, алергічні реакції та людей похилого віку.

Якщо ви відчули ознаки негативного впливу імли, прополощіть горло сольовим розчином. У разі погіршення стану зверніться до лікаря.

 Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, особливо дітей.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.