butulizm02 

Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» інформує:

В області зареєстровано перший з початку року випадок захворювання на ботулізм у 38-річного мешканця с. Вільхівець Звенигородського району Черкаської області.

Хворий вживав тушонку зі свинини домашнього приготування, яка вочевидь була виготовлена з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання.

Симптоми отруєння у хворого проявлялися впродовж десяти днів після вживання зараженого продукту (розлади зору, диспепсичні явища). Після звернення до Звенигородської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування та встановлення діагнозу «ботулізм»? 21.07.2022 року чоловік госпіталізований до інфекційного відділення лікарні, де наразі перебуває на лікуванні.

Звертаємо увагу про необхідність дотримання головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, зокрема м’ясних консервів, в’ялених і копчених виробів з риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.