Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 10 годину 04.11.2020 в області зареєстровано 9898 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померли 106 хворих. Одужали 5329 хворих, за останню добу 150. За добу підтверджено 228 нових випадків COVID-19: (м. Черкаси-34, м. Сміла-32, м. Умань-27, Драбівський-1, Жашківський-5, Звенигородський-5, Золотоніський-39, Кам’янський-1, Канівський-14, Корсунь-Шевченківський-6, Маньківський-42, Монастирищенський-3, Смілянський-3, Христинівський-7 та Шполянський-9 райони).

Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР 654 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 126777 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 11818

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри – 228

- Підтверджено за добу - 228

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні затвердила нове епідемічне зонування, яке почало діяти з 00:00 годин 02 листопада.

«червона зона» -м. Канів, м. Сміла, м. Золотоноша, Монастирищенський та Смілянський райони.

«помаранчева зона» -м. Черкаси, та Умань, Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Катеринопільський, Лисянський, Маньківський, Уманський, Христинівський, Тальнівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо COVID-19 ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» рекомендує: уникати скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції та правил респіраторної гігієни, використовувати медичні маски та антисептики. У випадку появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекціїї звертатись до сімейного лікаря.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.