Ботулізм у консервованих овочах

Друк
PDF

ogurchiki.jpgДержавна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує

Відповідно до екстреного повідомлення Тальнівської центральної районної лікарні зареєстровано випадок захворювання на ботулізм з двома потерпілими.

Мешканки с. Онопріївка (мати і 14-річна донька) 28.08.2019 року потрапили до реанімації у важкому стані зі скаргами на порушення зору, нудоту, багаторазову блювоту, біль у животі.

Причиною захворювання, вірогідно, послужило вживання консервованих огірків домашнього приготування, які містили ботулотоксин.

Після введення протиботулінічної сироватки стан хворих покращився, наразі вони переведені до терапевтичного відділення стаціонару.

Підтвердження діагнозу «ботулізм» буде після проведення біопроби у мікробіологічній лабораторії обласного лабораторного центру.

Звертаємо увагу про необхідність дотримання головних вимог технології консервування грибів, овочів і фруктів, а саме: при консервуванні слід використовувати лише доброякісні свіжі, без ознак гнилі плоди, ретельно декілька разів промити їх питною водою та суворо дотримуватись рецептур і технології приготування.

У разі появи перших ознак захворювання радимо негайно звернутися до лікаря!

Бережіть себе та будьте здорові! 

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.