Отруйні печериці

Друк
PDF

печериці_16082019.jpgДержавною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюється моніторинг отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 12.08.2019 р. зареєстровано отруєння дикорослими грибами мешканця с. Михайлівка Звенигородського району внаслідок вживання грибів печериць лісових, відварених, смажених, зібраних у лісі біля села.

Перші симптоми отруєння (загальна слабкість, нудота, блювота) з’явились вже через 2 години після вживання грибів. Постраждалий доставлений бригадою швидкої медичної допомоги до Звенигородської центральної районної лікарні та госпіталізований до інфекційного відділення у стані середньої важкості, згодом стан хворого погіршився та він переведений до реанімації.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворої. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для застосування заходів в межах повноважень.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.