m Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за 2017 рік

Про результати досліджень фізичних факторів впливу на населення області за 2017 рік

Друк

рабдбезп17.10Фахівцями Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" протягом 2017 року проводився моніторинг за впливом фізичних факторів на населення (шум, вібрація, параметри мікроклімату, освітленість, електромагнітне та іонізуюче випромінювання тощо).

За 12 місяців 2017 р. в області проведено понад 17 тис. досліджень фізичних факторів, зокрема: – 1079 шуму, 387 – вібрації, 5745 - освітленості та 9846 параметрів мікроклімату на об’єктах промислового, сільськогосподарського, комунального призначення та в зоні впливу об’єктів на умови проживання населення.

За результатами моніторингу встановлено перевищення гранично-допустимих рівнів шуму 589 (55%), вібрації 150 (39%) та 2396 (24%) перевищень параметрів мікроклімату.

Водночас проведено 651 вимірів рівнів електромагнітного випромінювання від базових станцій мобільного зв’язку та підприємств, які використовують обладнання, що генерує електромагнітне випромінювання, та 1300 вимірів потужності поглиненої дози,20 вимірів радону на об’єктах будівництва.

За результатами моніторингу встановлено перевищення граничнодопустимих рівнів електромагнітного випромінювання на 1%, потужності поглиненої дози,радону не встановлено.

За результатами досліджень власникам та керівникам об’єктів надані відповідні рекомендації щодо подальшого стану об’єктів.

Дане питання знаходиться на контролі лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України".

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.