Специфіка праці в умовах жаркого періоду

Друк
PDF

жара_2017.jpgЗ початком літа в нашій країні вже встановилась по справжньому жарка погода. На багатьох робочих місцях температура повітря перевищує встановлені нормативи для теплого періоду року. Таким чином при перебуванні на відкритих майданчиках опромінюється майже уся поверхня тіла людини, тепло діє і через підошву взуття при перебуванні на нагрітих поверхнях і теплове навантаження знаходиться на рівні екстремальних величин. Підвищена температура повітря і недостатність рідини в організмі може привести до перегрівання. Клінічна картина захворювання: головний біль, запаморочення, порушення серцево-судинної діяльності, непритомність, а в тяжких випадках – смерть. Що робити, якщо на робочому місці температура повітря до 30 0С і як зберегти своє здоров’я в умовах жари ?

Одним з основних засобів профілактики запобігання теплових ударів, перегрівання і формування патологічних реакцій при роботі в умовах спеки відносяться організаційні заходи щодо раціоналізації режиму праці і відпочинку.

Під час роботи на відкритих майданчиках слід розподіляти виробниче навантаження  з урахуванням сонцестояння. Сонце в зеніті обумовлює нагріваючий ефект від інфрачервоного випромінювання.

Слід чергувати робочий час з відпочинком, щоб працівник не менш 10-20% робочого часу був у змозі відпочити в оптимальних умовах мікроклімату. Тривалість регламентованих перерв повинна становити не менше 10% робочого часу на кожні 2 0С перевищення температури.

Рекомендовано використовувати легкопровітрюваний одяг та взуття.

Важливим чинником щодо підвищення витривалості організму є правильний режим харчування. Їсти овочі та фрукти. У спекотну погоду краще відмовитися від вживання жирної, гострої їжі. Також слідують обмежити вживання солодкого. Відмовитися від кави. Крім води і компотів, можна пити зелений чай. Від алкоголю на час спеки медики радять взагалі відмовитися. Не можна пити пиво і солодкі, газовані напої. В спеку важливими пунктами є не тільки зниження калорійності їжі та збільшення кількості рідини, а і правильний розподіл приймання їжі впродовж робочого дня – потрібно розподілити основний об’єм та калорійність їжі, головним чином, на сніданок та вечерю, розвантаживши обід.

При появі перших проявах теплового дискомфорту (почервоніння обличчя та шкіри тіла, різка слабкість,сонливість,сильний головний біль, запаморочення, потемніння в очах, висока температура та інші) слід застосувати заходи першої допомоги:

- зняти тісний одяг, розв'язати краватку, зніміть взуття;

- обернутися вологим простирадлом або ввімкніть вентилятор;

- якщо є можливість, прийняти прохолодний душ або ванну;

- так само, для зниження температури тіла прикладіть до області шиї, спини, пахв мішечки з льодом;

Внаслідок втрати солей із потом рекомендується випити 1 літр води з додаванням 1-2 чайних ложок солі.

Бережіть себе і будете здорові!

                    

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.